Čakša: Mūsu intuīcija nav nostrādājusi, uz kurām vakcīnām likt galvenos uzsvarus Komentāri (1-4)
Avatar
Diana Mikelsone 27. janvāris

Skaisti pateikts ,cienita kundze"Musu intuicija nav nostradajusi...", saprotamak butu ,ja "mums nav pietiekosas zinasanas,kuras no vakcinam" ...jeb visur pasaule tapat mekle ,kuras vakcinas pielietot iedzivotajiem.Diez vai var balstities uz intuiciju jeb petit stikla bumbas.

Avatar
Aijina Aijucis 27. janvāris

Man precizi nostradaja intuicija,nekadas vakcinas, vismaz vel daudz gadus!Ar tadiem profisionaliem tikai atrak karoti var nolikt!

zc
Žanis Ciršs 27. janvāris

Cik ir dzirdēts - problēmas ir visiem 3 ražotājiem, sasolīja daudz, tagad izrādās nevar tik daudz saražot, kādam ir problēmas ar efektivitāti.... Un tā ir tā, 90-tajos gados solītā, Eiropas kārtība, kvalitāte un efektivitāte??? Vakcīna ir tepat, blakus, bet Latvijai tā neder politisko apsvērumu dēļ..... Ungāriem der, Vācija arī doma ka principā der, bet Latvijai nu nekā neder.... Debilo naciku valdība....

Avatar
Gundars Meisters 27. janvāris

Manuprāt problēma nav vakcīnu izvēlē ,bet gan tam ,ka tiek kavēta vakcīnas AstraZeneca autorizēšana Eiropā . Savukārt, pati kompānija šajā laikā ,ir atskārtusi ,ka piedāvājusi pārāk zemu cenu vakcīnai . Un , tādējādi, tirgo šo vakcīnu trešajām valstīm,kas maksā vairāk ! Nevienu neapsūdzu ,uz patiesību nepretendēju ,vienkārši izsaku varbūtību .

du
Dainis Uļjanovs 27. janvāris

DAIĻRUNĪGA DURA, pajutusi naudas un varas smaku...