05.10.2019 Nacionālo interešu klubs 2. daļa

05.10.2019 Nacionālo interešu klubs 2. daļa

Raidījuma tēma: vai valdības un LU konflikts ir Latvijas interesēs?
Viesos: Ilga Šuplinska, Edgars Tavars un Indriķis Muižnieks.
Ieteikt 7
Pievienot komentāru
av
Andris Vītols 2019. gada 13. oktobris

Jūs rakstījāt-'' Visu veco sistēmu ar Lembergu un viņa ķēdes suņiem priekšgalā absolūti neinteresē Latvijas nacionālās intereses. Viņus interesē tikai viņu nemainīgais stāvoklis.'' Kuri maksā, tie pasūta ''politiku''. Ap 80% vēlētāju negrib maksāt partijām, negrib paši to SISTĒMU mainīt, kur partijas atkarīgas no sponsoru naudas. Tāpēc jauki partiju solījumi ''cilvēkam parastajam'', bet deputātu lēmumi bieži par labu tiem, kuri maksā...Vai tad mūsdienu ''prātnieki'' dod naudu, lai patiesi palīdzētu mūsdienu ''gaitiņiem'' ??? Neaptverams naivums....

Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 6. oktobris

Vienkārši aizvākt traucēkli. Visu veco sistēmu ar Lembergu un viņa ķēdes suņiem priekšgalā absolūti neinteresē Latvijas nacionālās intereses. Viņus interesē tikai viņu nemainīgais stāvoklis. Citiem vārdiem sakot, Latvijā slikti strādājošu augstāko ierēdni Latvijā nomainīt nav iespējams. Taču ierēdņi var noņemt sev netīkamu, bet ievēlētu deputātu vai ministru. Zem guloša akmens ūdens netek, tā senie latvieši. Latvija pašlaik ir gulošs akmens. Jums Šuplinskas kundze ir interesanta un jauka frizūra, neskatoties uz noriešanu. Un neklausieties šais Brežņeva laika tipa stagnātos. Viņi nav jums cienīgi oponenti.

Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 6. oktobris

Man tas viss atgādina Brežņeva valdīšanas pēdējos gadus. Šķiet, Latvijā valda stagnācija un visi jaunie deputāti, kuri kaut ko mēģina darīt Latvijas nacionālo interešu labā, tiek diskreditēti un pret viņiem tiek ierosinātas krimināllietas. Latvijas 30 gados pret valsts nozadzējiem un ofšoru saimniekiem nav ierosinātas nevienas krimināllietas. Toties pret jaunajiem deputātiem, kuri skaļi paziņoja, ka neies Sistēmas pavadā (Kaimiņu sistēma nopirka) tiek ierosinātas krimināllietas. Jurašs “tiek izmeklēts” un jau noņemts no distances. Pret KPVL deputātiem jau ir ierosinātas kādas sešas krimināllietas utt. Sistēma, izmantodama tos pašus nelietīgos paņēmienus nu cenšas piespiest demisionēt Šuplinskas kundzi.

Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 6. oktobris

Šķiet, ka mans kumīrs Didzis Šmits par kuru es balsoju, arī ir pārdevies un izvēlējies nevis ērkšķaino ceļu caur tiesām un tikt samaltam, bet ērto deputāta vietu un kritizēt esošo valdību un tās darbību.

av
Andris Vītols 2019. gada 13. oktobris

Jauki, ka Jūs sekojat deputātu darbībai, īpaši to, par kuru partijām balsojāt. Man gan nekad nelikās pareizi balsot par ''ākstu'' partiju. Partija KPVLV solīja mainīt SISTĒMU... Lai kaut ko mainītu, jābūt gan zināšanām, gan gribai. Dažiem bija griba darīt labas lietas, bet nav to zināšanu..Citiem bija zināšanas, bet mērķis nebija godīga politika, vēlētāju intereses. Vai paši vēlētāji zin ko grib? Vai atbildīgi balso?