Diskusijas RigaTV24 Kārtības rullis 2022. gada 28. jūnijs
Dombrava pārmet Klementjevam un "Saskaņai" par sadarbošanos ar Krieviju

Dombrava pārmet Klementjevam un "Saskaņai" par sadarbošanos ar Krieviju

Diskutē Jānis Dombrava, Nacionālās apvienības priekšsēdētāja vietnieks, un Andrejs Klementjevs, partijas "Saskaņa" valdes loceklis.
Ieteikt 3
Pievienot komentāru
Avatar
Rozules Genīte 2022. gada 29. jūnijs

Tas labais, ko NA paveica šajā sasaukumā, ir kā medus karote darvas mucā. Tālab savas balsis vairs viņiem nedosim. Skumīgi, bet fakts. Rakstu vismaz 5 ģimeņu vārdā - visi esam vīlušies NA deputātos. Nolēmām, ka šoreiz nebūs tā kā vienmēr, kad vēlētājus Latvijā raksturo īsa atmiņa. Mēs atceramies un neizmirstam NA sastrādāto un aicinam citus vēlētājus piedomāt īpaši - par kuriem politiskajiem spēkiem atdot savas balsis.

Avatar
Rozules Genīte 2022. gada 29. jūnijs

Mūsu ģimene (3 balsis) vienmēr visos līmeņos balsoja par nacionāļiem. Nu šis posms ir beidzies. Pēc tam, kad kovida histēriķu koalīcijas lēmumu rezultātā vairāk par 60 000 cilvēku zaudēja darbu, jo izvēlējās rūpēties par savu veselību paši, nevis ļaut injicēt sev kaut kādu līdz galam neizpētītu un neiztestētu "vakcīnu", mūsu dārgie nacionāļi politiskajā telpā nebija nedz redzami, nedz dzirdami - it kā šo 60000 vidū nebūtu NA vēlētāju, kuri būtu pelnījuši kaut nelielu uzrunu/uzmanību no saviem deputātiem. Solidāri un klusējot, NA balsoja par visiem Kariņa koalīcijas lēmumiem - ka tikai palikt pie varas, ka tikai nebūtu jāēd opozīcijā sēdošo partiju rūgtā maize... Nav tur vairs īstu vīru, tādi puišeļi vien, kam nav stingra mugurkaula... diemžēl.

jb
Jānis Baltrunķis 2022. gada 29. jūnijs

Dombrovam un Dzintariņa jājamais zirdziņš ir krievi nāk,visa naciķu politika ir murgs,nu tādi nūģi tur no laika gala salasās.