Gailītis: "JKP šobrīd ir iekritusi ar seju dubļos.." Komentāri (1-6)
Avatar
Dace Āboliņa 2019. gada 1. februāris

Gailīša kungs,šobrīd Jūs esat iekritis ar seju dubļos ,zaudēdams tās sabiedrības daļas cieņu ,kuri ar lielām cerībām , ticību raugās uz JKP deputātiem ,kur katrs no viņiem ir dziļi pārliecināts par to ,ko runā ,apņēmības pilni cīnīties par tiesisku valsti ,par jaunu ,sabiedrībai un pasaulei atklātu politiku ,kuru cenšas realizēt plecu pie pleca ar pārējām ES valstīm ,to vēstniekiem ,juridiskām institūcijām . Kā Lancberga kungs teica-paskatieties viņu sejās un acīs ! Tie ir citi ,jauni cilvēki ,,kuri ļoti atšķiras no vecās ,divkosīgās gvardes ,kur viss ir "valsts noslēpums".

av
Andris Vīksna 2019. gada 1. februāris

Atbilde Gailītim, kurš kladzina kā vista par drošības struktūru neaizskaramību -https://xtv.lv/rigatv24/video/A20GyOLoNvE-advokats_latvija_trukst_drosmigu_tiesnesu?utm_source=portal&utm_medium=middlepage-box&utm_campaign=xtv-selfpromo un https://xtv.lv/rigatv24/video/kadN1045pql-lapsa_mes_palenam_ejam_uz_individu_brivibas_ierobezosanu

Avatar
Agnese Rapa 2019. gada 1. februāris

"arlielām cerībām un ticību"??!! Uz JKP?!....:))) Man šķiet, ka viņi jau no paša sākuma bija "iekrituši ar seju dubļos", jau sākot ar partijas vadītājas Krievijas spiega statusu....

Avatar
Andrejs Kirilovs 2019. gada 1. februāris

Gailītis jau gadiem sēž sūdos līdz ausīm ar Ameriku pie vienas rokas ar Ušakovu pie otras.Šis āzis jau nu varēja paklusēt.

Avatar
Peteris Rikans 2019. gada 1. februāris

Ušakova "petuhs" esot baigais speciālists ."Gailītis" , piln''igi 100%.

Avatar
Aldis Rialdo 2019. gada 5. februāris

Burvīgi ! Vienkārši burvīgi . Viņiem redz bija kļūdas , kā jeb kuram , bet tas , ka no savām kļūdām viņi ir palikuši stāvus bagāti , tas jau nekas . Lai vēl mazliet pasēž pie ruļļiem un pakļūdās vēl . Tā pat jau esam tik stulba tauta , ka neviena cita nav ko ielikt vietā ... Domāju , ka arī šiem ķužu aizstāvjiem krietni vien atlec no šo kļūdām .