Viedoklis. Vai Gobzems daļu sabiedrības pakļauj bīstamai situācijai? Komentāri (1-10)
Avatar
Ērika Krimska 28. oktobris

Teikt citiem lai nelieto....nez vai prāta darbs,tas vairāk būtu katra cilvēka ziņā,slimību ir diemžēl daudz un teikt....tu masku neliec,var tiešām tikai ārsts.

av
Andris Vīksna 28. oktobris

Korumpantus - oikistus un covidšova uzveduma režisorus viņš nolicis kritiskā stāvoklī. Par to nav šaubu. Pakaļā būsiet shēmotāji !!!

Avatar
Juris Orinskis 28. oktobris

Iespējams, ka korumpants ir pats Gobzems. Vai arī bērnībā kāda trauma....

Avatar
Jūlija Žigota 28. oktobris

Man jautājumi šim Plēša kungam un veselības ministrijai... 1) Kādēļ Latvijā un visā pasaulē ir tik daudz šo JAU iepriekš inficēto testu pārbaudoties uz covid? Ir arī tādi cilvēki, kas piesakās uz šo covid testu, bet dazādu apstākļu dēļ neaiziet nodot analīzes, bet viņiem tik un tā atnāk epasts no konkrētās labaratorijas ziņas par testa rezultātiem, un tās ir POZITĪVAS, un šie nav meli!!!! Cilvēki ir šokā, kā bez analīžu nodošanas var atnākt rezultāti, TURKLĀT AR POZITĪVU TESTU, KĀ???? KĀDAS AFĒRAS JŪS TUR VEICAT VALDĪBAS LĪMENĪ? ...ka ārsti saviem pacientiem, par tuvinieka nāvi piedāvā uzlikt parakstu ka tuvinieks it kā ir nomiris no covida, par to samaksājot 200-300 eiro, atkarībā no pilsētas kurā dzīvo.... Varbūt jūs uz šo arī teiksiet ka tie ir meli????

Avatar
Anija Jansone 28. oktobris

Jūlija Žigota. Ja kādam cilvēkam ir konkrēti apvainojumi ar pierādījumiem, tad jāgriežas ar iesniegumu Tiesībsargājošās iestādēs. Pašlaikt tās ir tikai tenkas un nepatiesi apmelojumi, ko Jūs cenšaties izplatīt.

Avatar
Jūlija Žigota 28. oktobris

Diemžēl šie cilvēki ko pazīstu negrib "ķēpāties" ar to visu, jo tur aizies gan laiks, gan nervi, labāk ir strādāt un rūpēties par ģimeni un koncentrēties uz citām lietām ....., bet draugiem gan tiek pastāstīts kas šeit patiesībā notiek par afērām.......

av
Andris Vītols 1. novembris

Tos, kuri apzināti izplata melīgu informāciju ir jāsoda (ja šī informācija ... rada draudus sabiedrības drošībai...). Manuprāt Jūlija Žigota (vai tie, kuri par J.ž. tikai uzdodas) ir tas neģēlis, kurš te apzināti maldina Gobzema ''fanus'' un citus ''gudrīšus''. Mediķu un valdības rīcība ir glābusi simtiem cilvēku dzīvību, tāpēc stulbeņi var maldīgi domāt, ka Covid-19 nav bīstams. Šādi ''gudrīši'' domā, ka viņu radus vīruss neskars vai arī viņiem citu cilvēku veselība, dzīvība vienaldzīga....

Avatar
Anija Jansone 28. oktobris

Gobzems manipulē ar cilvēkiem, kuriem trūkst izpratnes par situāciju un trūkst loģiskās domāšanas, lai padarītu tos par savu nākamo vēlēšanu elektorātu, jo ir slimīga tieksme tikt pie varas. Dara to, pakļaujot riskam visvairāk tieši naivo un lētticīgo cilvēku veselību un dzīvību. Izplatot dezinformāciju un izdomātas sazvērestības teorijas, nodara ļaunumu visai sabiedrībai!

Avatar
Jūlija Žigota 28. oktobris

Kādēļ ielādētā aplikācija: "apturi covid" ziņo melus??? Cilvēks ir pabijis ārā, kur neviena cilvēka viņam nav blakām, bet atnāk ziņa, ka viņš vairāk nekā 15 minūtes ir bijis kontaktā ar covid inficēto??? Vai arī guļot savā gūltā, esot vienam pašam, atnāk īsziņa 05:02 ka vinš vairāk nekā 15 min ir bijis atkal kontaktā ar covid inficēto???? Kas par murgiem šeit notiek???? Afēra globālā līmenī..............un cilvēki tam visam tic, gan tiem "uzpūstajiem " skaitļiem no viltus testiem, gan pārējā ko jau minēju...........

Avatar
Jūlija Žigota 28. oktobris

Annijai Jansonei utt...., par nožēlu, nav nekādas izpratnes par notiekošo.... Diemžēl ir gan aizberga redzamā daļa, gan NEREDZAMĀ .... Otro daļu reti kurš izvēlas izpētīt un likt visu kopā lai izdarītu secinājumus.......................... TURKLĀT PASAULES VESELĪBAS ORGANIZĀCIJA ir apstiprinājusi to, ko daudzi eksperti un pētījumi apliecinājuši jau mēnešiem ilgi – koronavīruss nav nāvējošāks vai bīstamāks par SEZONĀLO GRIPU, kuras IFR (mirstības indekss) ir vidēji 0,1 – 0,2%.

Avatar
Jūlija Žigota 28. oktobris

Patiesībā, ņemot vērā Covid nāves gadījumu skaitu, patiesais IFR, visticamāk, ir pat zemāks par 0,14%, un tas nozīmētu, ka Covid ir pat daudz mazāk bīstams nekā gripa. Mediji par to klusē. Lai gan daudzkur tika ziņots par Dr.Ryan secinājumiem, viņi visi to pasniedza kā biedējošu virsrakstu, lai turpinātu izplatīt vēl lielāku paniku. Vai tiešām neviens neiedomājās pārrēķināt Covid-19 IFR (mirstības indeksu). Acīmredzot ne viņi, ne PVO nebija spējīgi veikt vienkāršo matemātiku, kas mums parāda, ka tā ir laba ziņa. Un ka Covid skeptiķiem visu laiku ir bijusi taisnība.

ii
ie-va ievina 28. oktobris

Neesmu Gobzema fane,bet šim es viņam piekrītu.Nav nevienam tiesības likt man vilkt uzpurni.Kur ir pierādījumi,ka mirst no covid,nevis no citām slimībām?Un neticu es tai lielajai statistikai,jo nedzīvoju es mežā,bet gan Rīgā un man nav ne viena rada,drauga,draugu drauga,kaimiņā,kaimiņu kaimiņa slima ar to sērgu.Nu nevar tā būt,ka tā kaut kur dedz katru dienu pa 100 un vairāk slimo un pazīstamo nav.NETICU!!!!

Avatar
Vija Loze 28. oktobris

Šis melis un krapnieks runās par lietām, kuras paši pārkāpj un neievēro, jāpasmejas. Tu neesi deputāts, tu esi tautas nodevējs, kurš visu šo laiku ir balsojis un rīkojies pret tautas interesēm, jo tā māca vecie vēži. Netaisi savu mrlu muti vaļā, liekēdi. Liela kļūda, ka jūs, jūsu vadoņi - vecie stagnāti atrodaties Saeimā, jūs esiet viņu pakalpiņi. Neredzēt jums vairs Saeimu, daiļrunātāji,

Avatar
Imants Lībeks 28. oktobris

Vins no jaunajiem Saeimas ākstiem. Nekad tevī un šajā mafijā neieklusīšos, neesmu tik zemu kritis un neesmu tik tups, lai ieklausītos cilvēkos ar apdalītu prātu. Noteikti ieklausos Gobzemā, tur ir galva un cilvēcība, mafijas pakaļlaiža. Cik labi runat vienu, bet aiz muguras sariebt cilvēkiem. To vien jūs mākiet - daiļi melot un apjāt tautu.

Avatar
Artūrs Berzins 28. oktobris

Es zinaamaa meraa Aldim Gobzemam piekriitu, man braucot pustuksaa paarkurinaataa autobusaa nav ko elpot ar to masku ,es vienkarsi smoku nost ,es saprastu ,ja tur butu tuvak cilveki man par 2metriem ,tad jaa --taa ir nirgaasanaas no valdibas puses .

Avatar
Juris Orinskis 28. oktobris

Vislielākā nelaime Latvijai ir tās lielākās pilsoņu daļas aprobežotība spējā salikt kopā cēloņus un sekas. Uz tādiem arī balstās visi negodīgie cilvēki, kuri tiek parlamentā. Galvenais tumsoņiem pakairināt zemākos instinktus (kādu vajag apspļaudīt) un viņi uzreiz ir ekstāzē.