Diskusijas RigaTV24 Kārtības rullis 2019. gada 17. decembris
Politologs: Sankcijas Lembergu izolē daudz vairāk, nekā, ja viņš nonāktu cietumā

Politologs: Sankcijas Lembergu izolē daudz vairāk, nekā, ja viņš nonāktu cietumā

Ar viedokli dalās politologs Filips Rajevskis.
Ieteikt 5
Pievienot komentāru
Avatar
Arvids Lapiks 2019. gada 17. decembris

Cietumā ir jāsēž likumdevējiem, nevis Lembergam. Kuri uztur koloniālo valsts pavaldi Lembergs likumīgi lieto koloniālās tiesības. Par to ka Lembergs ir kolonists cietumā neliek.

Avatar
Juris Orinskis 2019. gada 17. decembris

Kurš tad valsti ir nozadzis un, kura advokāti un juristi sačakarējuši nozagtās valsts juridisko un tiesisko bāzi. Vēl gadu atpakaļ bizīte aizelsies skraidīja no tiem pašiem juristiem un advokātiem uz saeimas likumdošanas komisiju divreiz dienā. Tāpēc arī nevarēja vēl ielikt cietumā. Bet ne tāpēc, ka nebūtu vainīgs! Protams, tiem pakalpiņu skraidītājiem, kuri skraidīja, arī jāsēž. Un sēdēs ar!

Avatar
Juris Orinskis 2019. gada 17. decembris

Mistera 30 bērnu un znošu ofšoru konti jau ar paralizēti un visi tie uzņēmumi, lai varētu vispār strādāt, būs spiesti tikt no ģimenītes vaļā uz to ātrāko! Tad pienāks laiks arī cietumam, lai citiem zagļiem biedinājums un tautai gandarījums.

eo
Edmunds Ozols 2019. gada 17. decembris

...aiz restēm ir jāliek TADI.,kā bordāns,kariņš,godmanis utt.Vienu vārdu sakot,jenķu un sorosa pakaļlaižas,kas ar savām(atrofētajām)smadzenēm neko nevar izdomāt,vienīgi kā izpārdot prihvatizēt,pacelt nodokļus,likvidēt darbavietas.Kāpēc vajadzīgs rail baltik-?:jenķu kara tehnikas pārvietošanai tuvāk rus robežai.Arī Liepājas osta-?:jenķu kara tehnikas piegādei,neaizsalstošā osta.Vēsture atkārtojas,tāpat kā komunisti okupēja lv tā tagad jenki.Scenāriji VIENĀDI,TIKAI NOSAUKUMI PAMAINĪTI.