06.01.2020 Kārtības rullis 2. daļa Komentāri (1-4)
Avatar
Iedzivotājs 2020. gada 7. janvāris

Pamanīt kurš ir lielākais "pamuļķis" šajā rādījumā, kurš pārstāv valdošo partiju grupējumu, var bez grūtībām. :))))

gg
gints gints 2020. gada 7. janvāris

Īpaši derdzīgs bija tas nolaizītais reinītis ar "pārklausīšanos"par Pimenovu,labi vēl ka puikam neizlikās ,ka Putins tiek pieminēts.Un vispār tādas pretīgas mieles pēc raidījuma palika redzot kā viņi tur viens uz otra rej,tādi sarunāties nevar ,kur nu vēl sastrādāties.

av
Andris Vītols 2020. gada 7. janvāris

Varēja arī pārklausīties klusi izteikto ''Pilens''. Bet populisms bija gan Pimenova citēšana, gan L.Švecovas teiktais, ka politiķi sev naudu piešķīra... Piešķirt naudu sev esot neētiski'. Tad neņemiet to naudu, ja tik dedzīgi to piešķiršanu kritizējat. Kritizē un ņem- tāda ētika. Ņēma visādos (kriminālos) veidos no Rīgas budžeta, bet pirmie par morāli runā.

Avatar
Vija Loze 2020. gada 7. janvāris

Ja, kādā pārraidē piedalās politiķis, tad jau zini, ko viņi bērs ārā. Visiem vienāda,stulba domāšana, visiem viena valoda, lielīšanās, sevis slavināšana un attaisnojumi jebkurā lietā. Riebjas uz tiem mākslīgajiem ģīmjiem skatīties, kā tāds palaistulis drīkst atrasties Saeimā un koolīcijas partijā ????

av
Andris Vītols 2020. gada 8. janvāris

Jūs rakstījāt -'' Visiem vienāda,stulba domāšana, visiem viena valoda, lielīšanās, sevis slavināšana un attaisnojumi jebkurā lietā.'' ..... Viedokļi bija dažādi, tad tomēr tā domāšana nav vienāda.....Ja Jums -''Riebjas uz tiem mākslīgajiem ģīmjiem skatīties''..., tad NESKATIETIES, bet uzklausiet teikto tā, lai saprastu. Tad noklausieties vēlreiz, lai labāk saprastu. Stājieties partijā, tad tajā partijā būs vismaz viens pareizi domājošs politiķis (biedrs). Partijā, par kuru balsojāt, taču ir daži, kuri stulbi nedomā. Nesapratu, kurš ir tas ''palaistulis'' ...?