Igors Rajevs: Situācija pasliktinās arī mūsu reģionā Komentāri (1-4)
ez
egils zalitis 21. jūnijs

Tiešām pats tic ko runā.Tak sen jau vis skaidrs kas notiek.Tak viegli visu novelt uz Krieviju.Tikaj ir viens bet,Krievija visā pastāvēšanas laikā nekad pirmā nav sākuši karu,vienmēr aizstāvējusi savu zemi. Žēl ka šitā degradē tautu ar stulbam zinām.

Avatar
Raimonds Blukis 21. jūnijs

Zālīt,vai tu esi kautko sapīpêjies jetzt tu es neuzbrūkošo krievu tolles?

Avatar
Artūrs Ozols 27. jūnijs

Par Egilu sevi nosaukušais nekad nav lasījis vēstures tekstus. Krievija neuzbrūkot ? Vai tad Latvija ,Igaunija ,Lietuva 1940,g jūnija uzbruka vai pat apdraudēja Krieviju ? Starp citu, toreiz Latvijā ,saskaņā ar līgumu , atradās Staļina spēki desmitu tūkstošu sastāvā ,bet Maskavai likās par maz un iebruka un sagrāba mūsu valsti . Un vai tad Polija 1939.g. septembrī karoja ar PSRS ,kad Staļina armija 17.septembrī iebruka Polijā un sagrāba 55% no tās teritorijas .pārējo atstājot HItleram . Un Afganistāna ? 1979.g. decembrī Brežņevs turp nosūtīja desantniekus ,un karš turpinājās līdz pat 1989.gadam ,tātad 10 gadus !

Avatar
Artūrs Ozols 27. jūnijs

Vel pirms mūsu Līgo ,britu BBC korespondentam tikusi dota iespēja apmeklēt centru Štutgartes militāro kazarmu rajonā , kur atrodas militārās palīdzības koordinācijas centrs palīdzībai Ukrainai . Viss tur esot klasificēts . Tur darbojoties 26 valstu militārie speciālisti un ukraiņu delegācija kuru vadot 3 zvaigžņu ģenerālis . Līdz jūnijam esot nodoti ieroči, munīcija un aprīkojums par 8 miljardiem dolāru , 66000 tonnu apjomā . Koordinatori nodrošinot piegādes pa visu tipu ceļiem līdz Polijas - Ukrainas robežai ,tālāk visu darot ukraiņu spēki , parasti 48 stundās nogādājot nepieciešamo līdz frontes punktiem . Īpaša ir piebilde ,ka Eiropā šobrīd esot viena rūpnīca , kas ražojot padomju tipa 152 mm artilērijas lādiņus . Bet pakāpeniski notiekot pāreja uz NATO standarta ieročiem .

Avatar
Kārlis Blūms 27. jūnijs

troļļi nesnauž, troļļi sevi nodod ar gramatiskām un arī izteiksmes kļūdām savos savārstījumos