Sapīšanās melos: Juta vai tomēr Anna Potapova? Komentāri (1-9)
Avatar
Pēteris Mieriņš 2018. gada 4. oktobris

KĀDA JUMS SUŅIEM DARĪŠANA . RISINIET LIETAS KAS IR REZULTĀTIEM SABIEDRĪBAI . KO LIENAT SVEŠĀ PAGALMĀ APAKŠBIKSES OSTĪT .

Avatar
Imants Parādnieks 2018. gada 4. oktobris

BendikMāču uc kurmīšu fetišs = tieši lūrēt zem brunci - un ošņāt.

Avatar
Imants Parādnieks 2018. gada 4. oktobris

Ausu spicētāji - "Oi! Oi! Vai tik tie nav "Jutas soļi"?" - nu par saviem pārbīļbiksiem pucinā krančus.

Avatar
Zane Bitmete 2018. gada 5. oktobris

Ja visi bļauri līdzinātos Strīķei,tad par nākotni nebūtu jāuztraucas

Avatar
Zanis Cirss 2018. gada 5. oktobris

Kremļa rokas meklēšana..... Kāda starpība - Juta, Anna, Nataša vai Daša, Striķe, Potapova, Petrova, Ivanova? Lai pat Gjuļchitai Ahmedova - es cilvēku vērtēju pēc darbiem, vards... nu tā... 33 kritērijs. Labāk domātu kā izdzīvot - tranzīts iet uz 0, sankcijas un riešana deva savu rezultātu, rupniecība iznīcināta revolūcijas gaitā.....

eb
Edvins Brazonis 2018. gada 5. oktobris

Debiloīdi tie intervētāji un ziņkārīgie.Tas ir tikai normāli,ka sieva pāriet vīra uzvārdā.Kāds idiots savulaik iepūta internetā pīli,ka Juta ir ANNA POTAPOVA un citi idioti siekalodamies tagad skrien tai pakaļ.Kāda jums,nenormālie radījumi ,daļa par to.kāds Strīķei bija kautkad uzvārds???!!!

ee
Eduards Eduards 2018. gada 5. oktobris

KPV kā padirst valsti

ws
Werrtyu Sgfjgkhl 2018. gada 5. oktobris

Starp citu, katram ir iespēja izmainīt sev tīkamāku vārdu. Kāda starpībakadu vārdu izvēlas katrs. Svarīgākais ir cilvēka būtība, garīgo vērtību nozīme cilvēka rīcībā, attieksme pret tautai svarīgām lietām. Visu šo ažiotāžu saceļ tie, kuriem lielas bailes no Strīķes, jo JKP nākšanai pie varas var sekot vecās, pie tam KP un līdzīgu organizāciju nomenklatūras krahs. Ne velti bij. KNAB prieksnieks, par profesionalu izmeklēšanu "izmesanu" no KNAB aizsardzībai aizsūtīts darbā ES. Bet tauta no saviem nodokļiem apmaksāja viņa brāķa darba izmaksātās kompensācijas.

Avatar
Lilija Pliskina 2018. gada 7. oktobris

Jūtos nepatīkami, kad bijusī KNAB darbiniece tā prot melot un kā deputāte cīnīsies pret melotājiem un zagļiem, kaut gan pati ir paraugs meliem. Skumji,ka tāds kontingents vadīs valsti.