"Saskaņa" jūtas apdraudēta, secina Rajevskis Komentāri (1-3)
ws
Werrtyu Sgfjgkhl 2019. gada 11. februāris

Nerunājot par pensionāriem, kas varbūt nesaprot, ka Ušakovs ir atbildīgs par milzīgo korupciju un lielajiem RD parādiem, bet pārējiem navnekādu morālu kritēriju, ka par ridzinieku apzagšanu un parādu nastas atstāšanu nakamajam paaudzēm Domes vadība un arīpozīcijas deputāti nav atbildīgi? Ja jau deputāti balso par to ko nezina un nesaprot, tad kāda noviniem jēga?

Avatar
Agnese Rapa 2019. gada 11. februāris

Smieklīgi!....

Avatar
Ervins Šulcs 2019. gada 11. februāris

Labdien, par atbalsta mītiņu sestdien - manuprāt normāla lieta, kā izveidot sevi par "cietēju", lai tiktu pažēlots ar balsīm Eiroparlamenta vēlēšanās.

Avatar
Agnese Rapa 2019. gada 11. februāris

Nevis Saskaņa jūtas apdraudēta, bet cilvēki- Rīdzinieki, patreiz jūtas apdraudēti no tiem, kas grib sagrābt varu un Rīgas līdzekļus sev!! Lūk, no kā ir jābaidās- no tukšu (nepamatotu) runu izplatītājem, kas patiesi un reāli apdraud Rīdziniekus. Tieši tāpat, kā gribēja kādreiz sagrābt varu Ventspilī, vienā no skaistākajām (tagad izveidotajām) Latvijas pilsētām. Nekauņas! Ķirsis un visi tml. kas tur ir. Ko tad viņi REĀLU sniegtu pretim, interesanti- kādus REĀLUS darbus Rīgas un iedzīvotāju labklājībai??!! Tagad vismaz mēs redzam taustāmus rezultātus, kā Rīga top skaistāka gadu no gada.