Krištopāns skaidro, kādēļ Ušakovs vēl nav atlaists Komentāri (1-9)
Avatar
Jānis Cvetkovs 2019. gada 2. februāris

Diemžēl - vairs NAV Latvijā n e v i e n a kārtīga mēra,prezidenta u.c. augstāko amatpersonu !!!!!!!!!!!!

Avatar
Zigfrida Kalatrida 2019. gada 4. februāris

Vareetu padomaat, ka peec Rubika ( noteikti jau veel kaada ) BUUTU KAS BIJIS :) ....... Galvenais, ka publika veel taas "augstāk- amatperson's" ! :D"- as iespeej identificeet .

Avatar
Dairis Melnalksnis 2019. gada 2. februāris

Tukša mūldēšana, nevar noķert, kad nav ko teikt labāk paklusēt.

Avatar
Arvis Abromovics 2019. gada 2. februāris

Mēs saskaramies Facebook ar tik dažādām lietām! Intrigām, naida izpausmēm, skaudību, aprunāšanu, meliem! Bet vienmēr ir iespēja sevi parādīt no labās puses! Parādīt, ko mēs protam labu izdarīt, piemēram, lieliskas idejas, padomi citiem! Mēs esam to iesākuši darīt savā grupā! Ja neesi vēl pievienojies! Izdari to! https://www.facebook.com/groups/laboidejuunpadomudarbnica/ Un spiežam emocijikonu šim postam, aicinām draugus un dalāmies!!! SHARE!!!

Avatar
Martins Grinbergs 2019. gada 4. februāris

un arī te tu savu tislo grupu reklamē Lotāriņs nummur divi jūs jau esat piegriezušies visur iebāzt savas reklāmas

Avatar
Agnese Rapa 2019. gada 3. februāris

Viņu ie ievēlējuši CILVĒKI, Latvijas (Rīgas) cilvēki un tāpēc neviens viņu nevar tā vienkārši, uz savu iegribu pamata- atlaist. Tāpat kā Ventspils mēru un tml. Cilvēkiem viņš patīk, man patīk, kaimiņiem patīk. Nu un, ka kādam deputātam, kas grib pārņemt visus labumus, viņš nepatīk?!.....

jl
John Little 2019. gada 3. februāris

Ja jau pats Krištopāns ir uz brīvām kājām, tad viņam ir taisnība - nemākam noķert!

gd
Guntis Dzelme 2019. gada 4. februāris

Ko uzedaties vienam,ka hienu bars.Tas apvainotajs pats ir jaatlaiz,lai bez izmeklesanas un tiesas izskatisanas un lemumu,neapvainotu cilvekus,ka to dara pasaules launakie-anglo amerikani pirati.-seit sakali pielagojas viniem.Par to Nilam Usakovam butu japieprasa naudas kompensacija tiesa par neslavas celsanu un goda aizskarsanu un kudisanu pret vinu, Tada prakse vienreiz ir jaizbeidz.Tikai Tiesa var lemt vai vainigs,vai nevainigs un sodit kadu cilveku,nevis kadi individi cits citu..

Avatar
Zigfrida Kalatrida 2019. gada 4. februāris

Taapeec, ka PAJOLIIBAI KISHKA PAR IISU - un ... pat, ja izdosies - shaadi vai taadi - Dievs, vienalga nav mazais beerns ... gan jau izsveers agraak vai veeaak.

Avatar
Antiglobalisti Latvijasantiglobalisti 2019. gada 4. februāris

Nu ne tak.Ja urlakovu atlaistu vairāk vate par to ,kas jau ir neuzrastos.Tieši otrādi samazinātos.Kaimiņa fenomens nostrādā vairāk uz latviešiem,jo puse no latviešiem vispār neiet vēlēt,bet ,ja runājam par vati,tad vairāk cik ir neuzradīsies.

Avatar
Zigfrida Kalatrida 2019. gada 4. februāris

Nu, centramozga - respecct :DDD

Avatar
Antiglobalisti Latvijasantiglobalisti 2019. gada 4. februāris

Pēc tāda principa jādod iespēja urlakovam zagt tālāk.... Demagoģija.