Ušakovs pieņēmis drosmīgu un tālredzīgu lēmumu, pauž Dombrovskis Komentāri (1-6)
Avatar
Es Pats 2019. gada 28. februāris

Nevis drosmīgu, bet rafinētu kā izvairīties no atbildības par notiekošo šobrīd Rīgā. TRīgas satiksmi, ielu stāvokli un to nekvalitatīvo remontu. Kā atgriezties pēc gadiem pieciem un pateikt cik labi bija viss viņa vadīšanas laikā un kā vis sabruka tiklīdz vins aizbrauca un atkal kandidēt kā tautas varonis :-)

Avatar
Agnese Rapa 2019. gada 28. februāris

Par viņa lēmumu iet uz Eiropas parlamentu bija dzirdēts jau pirms kāda gada. Tikai loģiski un apsveicami, labs lēmums karjeras izaugsmei. Un viņš to ir godam pelnījis!!! Un tieši pēdējos gados Rīgā ir ļoti skaista palikusi, uzplaukusi un ir viena no Eiropas skaistākajām galvaspilsētām, gan iedzīvotāju, gan tūristu novērtēta! Lai veicas!!:)

Avatar
Antiglobalisti Latvijasantiglobalisti 2019. gada 28. februāris

Pirms gada viņš kliedza ,ka nekad ,nekad nekandidēs uz ES parlamentu .Viņš savus vēlētājus nekad, līdz ar to nepiečakarēšot.Šos kadrus jau visās TV pārraidēs rāda.Pārsmieties tik tiešām var.

gg
Gintars Grudulis 2019. gada 28. februāris

atliek cerēt ka reiz juridiski varēs šiem" tikt klāt"! Un darītais pilsētas labā neatsver pārējo "sastrādāto".

rr
Regina Rozite 2019. gada 28. februāris

Vai Nils patiesi ir atkāpies no amata, jo tikai tas ir drosmīgs lēmums nevis aizbēgt uz Eiropas parlamentu un pielīst pie pilnas siles, jo veco- tukšo sili ir pametis naivajiem rīdziniekiem.

Avatar
Antiglobalisti Latvijasantiglobalisti 2019. gada 28. februāris

Ušakovs pieņēmis gļēvu lēmumu laisties lapās,un uz pokemonu rēķina tikt ES parlamentā.Nosvīst no skatuves piečakarējot savus vēlētājus,un saņemt fantastisku algu ,kamēr viņa pokemoni pīpēs bada kāsi,bet var jau šiem pokemoniem iebāzt ne tikai ''burkānus ausīs'' ,bet arī ''pēcpusē'',un teikt ,ka tagad no ES parlamenta ,"dievs '' ušakovs cīnīsies par Rīdzinieku labklājību.Pārsmieties var ,un vēl jancīgāks izskatās Ameriks,kurš nezin kāpēc vispār atkāpās no amata pat nebūdams akciju pakas viens no turētājiem.Var redzēt ,ka ''dievs '' ušakovs ir cerējis caur Ameriku nolaist tvaiku ,bet nav sanācis.Ušakova kandidēšana uz ES parlamentu, krietni samazinās Mamikina izredzes tikt šajā siltajā vietiņā.Vispār vates bijušie kandidāti var izkrist no šiem ratiem,kurus jau iejūguši ušakovīšameriki.

Avatar
Modris Draba 2019. gada 28. februāris

Tālredzīgu gan, bet ne drosmīgu.