Kudors: 'Saskaņas' vēlētājs ir piedodošs vēlētājs Komentāri (1-4)
Avatar
Artūrs Stepčenko 2019. gada 27. maijs

Kudors, protams, ir neitrāls politologs, kas objektīvi vērtē partijas... Bet paga, vai tad viņš nav pirmais numurs no Jaunās konservatīvās partijas 2019. g. Eiroparlamenta vēlēšanas!? Nu redz, cilvēki Kudoru nav ievēlējuši, šādu "ekspertu".

Avatar
Игорь Мас 2019. gada 27. maijs

Nu ļoti objektīvs vērtētājs, tik tiešām, vērtīgāka nav pa visu Latviju. Tikai viņa vērtējums visiem ir pie kājas, žēl, ļoti žēļ ka labāku Latvijai vairs nav, visi pārējie ir aizlaidušies no tādiem objektīviem "ekspertiem". Izskatās ļoti novājejis eksperts.

Avatar
Tchi Bors 2019. gada 27. maijs

тieshi shodien manu komentaru (kopa ar mani!) par ushakova eu parlamenta izveleshanas viedokli blokeja progresivas krievu "novaja gazeta" moderators - sergejs a. zolovkins (bijushajs milicias izmekletajs no kazahsana, dz. dzhambulaa, dzivo tagad minhene un strada arzemes par nov.gazeta ... "moderatoru") nu skaidrs, ... kam ta citam (ne ka vinam, tagadejam "eiropejietim"), ir zinams par to kas notiek Latvijaa (!?)

Avatar
Zigfrida Kalatrida 2019. gada 27. maijs

Kaa no sistematiskas neveletajas : - tas nav pa tematu - nevajag primitivizet un vulgarizet. PIRMAIS : tas chalis ir CILVEKS, pirmaamkaartaam. ....... OTRAIS : ne ar ko citu no kaa cita neatshkjiroties, taa SSSKANJA NEKAD NAV KUUDIIJUSI CILVEKUS PEC NACIONALAAS PAZIIMES - .................. tikai AIZSARGAAJUSI "KKRIEVVALODIIGO PUSI" ... ja nu veel skolasbeerniem pa briivu eeshanu ... un kam tur ... bez apautinjotajiem deplutratiem ..... pa briivu braukshanu .....uztaisijusi

Avatar
Zigfrida Kalatrida 2019. gada 28. maijs

vnk nav taada vaarda ..."demagoli-GJ-izeet" ...- tas nav gan trauceejis politiski nacJAnali populaciju izgliitot ....... - 2.-ais = 2.-aas kaartas Padumju... kaa tur ...Benjamiņa namaa.... aizshkjiila ...( "tuk-tuk MUUZOS LAI DZIIVO "?)..... kaa tur kur tur ... dizheni pliivo - Pampaalji Jeuropaa - ..... nebutu tikai tie puskrievi maisijushi !