Ja visa pasaule zināja, ka Latvija ir okupēta, kāpēc neviens neiestājās? Komentāri (1-8)
vm
viktors mihailovs 14. augusts

Es vēlētos atkāl tikt okupēts! Jo tur par mani neviens neņirgājās, badā nemērdēja un ārstēja par brīvu! Ko esam saņēmuši no valdošās elites-genocīdu, badā mērdēšanu un ņirgāšanos.Vē izteiktu satversmes un likumu neievērošanu! Jo viņiem par to nekad un nekas nav!

Avatar
Imants Lībeks 14. augusts

Stāstiet, ko jūs gribiet, bet tanī laikā bija DAUDZ labāk. Lielākais vairums cilvēki bija vienlīdzīgi, ar mazu izņēmumu, kā ir tagad, nabadzība un posts. Viņi ir kā kalpi kungiem un nabagi vecumdienās. Toreiz varēja izvēlēties politiķus, balsojām par konkrētiem cilvēkiem. Katru gadu cēla mājas, asfaltēja ceļus arī laukos. Veselības aprūpe, cilvēkam svarīgākā lieta, par velti un viegli pieejama. Tagad mocies sāpēs un mirsti, arī zāles zelta vērtībā, jo visās nozarēs darbojas karteļi. Maksājumi un cenas ļoti zemas. Vecuma un invaliditātes pensijas visiem labas. Bērnudārzi viegli pieejami, visiem darbs un pienācīgas algas. Sanatorijas, atpūtas nami visiem pieejami. Parastie cilvēki, slimie un vecie velk un moca savu dzīvi. NOŽĒLOJAMI !

Avatar
Imants Blicsons 15. augusts

Man ir aizdomas, ka Jūs piederējāt pie tā "mazā izņēmuma"! Starp citu, arī tagad lielākais vairums cilvēku ir vienlīdzīgi, ar mazu izņēmumu...

ak
Andrej Korneev 15. augusts

согласен

Avatar
Erika Rika 14. augusts

Es arī uzskatu , ka toreiz bija daudz labāka dzīve.Toreiz cilvēki nebaidījās par rītdienu ,to ka likvidēs darba vietas , slēgs skolas utt.. Tika celti dzīvokļi , bezmaksas medicīna bērniem un pieaugušajiem , viegli pieejami speciālisti. Nebija tādu rindu kā tagad - nedēļa , tas jau bija ilgi. Lauki ( kolhozi) zēla un plauka . Jā , toreiz nebija ne snikeru , ne makdonaldu. Bet bija ēdnīcas ar garšīgu ēdienu. Alga bija , piemēram, 100 rubļi - tramvaja biļete maksāja 3 kapeikas , trolejbusa 4 , autobusa 5 kapeikas. Cik mēnesī % bija jāmaksā no algas lai brauktu uz darbu?

Avatar
Imants Blicsons 15. augusts

Domāju, ka pat paradīzē tā nav...

Avatar
Janis Banis 14. augusts

Ko varat muldēt, labak bija tik tiem kas negribeja strādāt vai ko sasniegt dzīvē tik paēst un alkahola pudeli. Labi atceros nauda bija bet nopirkt nebija ko... ja nebija partijas sakari.

Avatar
Imants Blicsons 15. augusts

Interesanti – ja mēs vieni paši pievarējām visu PSRS, kāpēc tagad valdība kavējas vienu pašu palikušo Krieviju pievienot Latvijai?! Būs mums gan nafta, gan dārgakmeņi, gan vakcīna…

Avatar
Valija Beluza 15. augusts

Nav taču jāmocās sliktā valstī! Tie, kuri te fano par PSRS un sociālismu, var droši doties: uz Krieviju, Baltkrieviju, Ķīnu vai Kubu. Tur viņiem noteikti patiks labāk, nekā Latvijā. Un savukārt mums būs gaiss tīrāks.

zc
Žanis Ciršs 16. augusts

"Nav taču jāmocās sliktā valstī!" Daudzi un ļoti daudzi arī nemokās Īrijā, Anglijā, Vācijā.....Un valsts pat precīzi nezin cik to nemocinieku... Es pavecs esmu, bet uz ziemu laikam arī došos nemocīties, nav normāli apmaksātā darba.

Avatar
Viligur Konstantin 17. augusts

Как же мне нравятся комментарии viktors mihailovs, Imants Lībeks, Erika Rika, Žanis Ciršs. Спасибо Imants Blicsons за юмор "starp citu, arī tagad lielākais vairums cilvēku ir vienlīdzīgi, ar mazu izņēmumu...". Грустно и смешно. Спасибо.

av
Aivars Vagalis 17. augusts

Iemesls jeb cēlonis pavisam vienkāršs-kodolieroči.Šie ieroči ir par cēloni aukstajam karam,kas beidzās ar padomju sabrukumu.