Ščerbatihs: Esam tikuši tik tālu, ka vajag zagt, lai dzīvotu Komentāri (1-4)
av
Andris Vītols 21. janvāris

Bijušajam deputātam V.Šķerbatiham nepieklātos bārstīties ar nekonkrētiem apvainojumiem. Pārkāpumi var būt, bet tad nav saprotams, kāpēc neviens no piesauktajiem nav vērsies tiesā. Tad varbūt tiesa neobjektīva? Varbūt tie piesauktie uzņēmēji nemaksāja arī nodokļus saistībā ar darba samaksu. TV-24 būtu jādod atbildes iespēja arī VID pārstāvjiem. Varbūt te ir slikti dzīvot....jo neļaut tik daudz zagt kā agrāk (tajā skaitā krāpties ar nodokļu nomaksu...)... -''Tikai VALDĪBA var izdomāt likumus''- teica V.Š. , bet ja deputāts nav stulbs, tad viņš par sliktām likumu normām var nebalsot, var iesniegt ...izmaiņas likumos... Runāja kā nezinītis, nevis bijušais( no ZZS) Saeimas deputāts.

jl
Julija Levandovska 22. janvāris

Ščerbatihs, ko tas vecais Dobeles reketireris var ķēmot to latviešu valodu! Iesaku tv24 aizbraukt uz Dobeli un painteresēties pie vietējiem biznesmeņiem, kurš no svarēlājiem reiz bija turējis jumtu virs vietējām piparbodēm! Kauns un negods tev ZZS Viktor, biji un esi tuparilais korumpants, tā arī nosprāgsi 9.maiju svinot!

av
Andris Vītols 23. janvāris

''......'vajag zagt, lai dzīvotu...'' - Tie, kuri spēj, tie strādā un maksā nodoļus, lai palīdzētu tiem, kuri vēl nespēj vai vairs nespēj par sevi parūpēties. Tie, par kuriem stāstīja V.Šķerbatihs, varētu doties darbā uz slimnīcu, lai nav jāiet zagt.... Varbūt tas ir jaunākais ZZS priekšvēlēšanu sauklis -'''vajag zagt, lai dzīvotu...'' Šādu izrunāšanos gan savā laikā A.Lembergs nepieļautu..... Tā nevar - kas prātā, to arī teikt... Aivars zin, ka pareizai runāšanai ir nozīme, bet ne Viktors.

Avatar
Arvids Lapiks 25. janvāris

Varētu padomāt ka šerbatihs būtu kādreiz dzīvē strādājis.

Avatar
Lauris Studentss 26. janvāris

90 tajos daudzi bija reketieri un daudzi bija maksātāji un tas bij priekš ta laika okey! :) bet tagad pati valsts jāj un jāj mūs tautu ka vien var! :) un mes maksajam!