Lapsa: Ja Kariņam būtu atbildības sajūta, Viņķele vairs nebūtu veselības ministre Komentāri (1-10)
av
Andris Vīksna 12. maijs

Lato ! Manuprāt, tiklīdz Viņķele vairs tik labi neatsūkās Knariņam - viņa ātri tiks atdota KBNAB rīcībā. Bet, esošā situācija liecina, ka Viņķelei ar seksu ir viss kārtībā. Maski - šov turpinās !!

Avatar
Jānis Balodis 12. maijs

Vinkelei cietums gaida par nelideriigu valsts liidzeklu izshkjeerdeeshanu! Urlai Veseliibas ministrei ir tikai FUCK YOU praataa, briidii, - 1) nav masku, 2) medokjiem nav finanseejums, 3) noziedziigi publiskie iepirkumi un 4) savu sponsoru pabalstiishana.

ia
Ilze Apse 12. maijs

Kariņa sieva-ārste. Viņķele- ministre. Varbūt "roka roku mazgā"?

Avatar
Arnolds Baltnēģeris 12. maijs

Es atvainojos, bet kur tā nauda tiek grūsta, ja nekad nekā nav un neko nevar nokārtot? Iedod vairākus miljardus, paiet pāris nedēļas un jau atkal īd, ka trūkst. Mazāk vajag bezjēdzīgi šķērdēt un tad netrūks. Kā Lapsa saka, ka jau sen vajadzēja sākt ko domāt. Tagad, protams, maskas vajag, ražotājs nosauc maskas cenu ar x5 uzcenojumu, mūsu valdība tik pērk, jo nav jau variantu. Un droši vien visi tagad kārtīgi slauc kā tādus antiņus, tie miljardi drīz jau būs notrallināti bez liela labuma.

Avatar
Zintis Kalnins 12. maijs

Kariņš amerikānis, Viņķele arī mācījās ASV, abiem daudz kas kopīgs, saņem norādījumus ko un kā darīt, atskaitās par savu darbību. Tā ka roka roku mazgā, abi darbojas vienu ideālu vārdā!

Avatar
Oskars Apšvalks 12. maijs

Augstajā skolā ASV Ilzi "saveda" kārtībā. No Vašingtonas mācībiestādes sienām izejošie absolventi pēc apmācībām ir sagatavoti visaugstākām karjerām un posteņiem dzimtenē. Viņi kļūst par pelēkajiem kardināliem, partiju bonzām, vēsturiskām personām, kas nostājas uz iespējami augstākā varas pakāpiena kā topa vadītāji – pat kā au chef du gouvernement.

dv
Diāna Vēvere 12. maijs

Iespējams, ka sabidrība, kā saka Aivis Ceriņš- atcerēsies par Jauno Vienotību un viņu tieksmi palikt pie varas- kaut kas līdzīgs ar postsovet valstīm, pie kurām mēs arī piederam visās variācijās iespējamajās...Ko darīt? tāds bija nosaukums kādai grāmatai. Nezinu. Jo arī tiesas pie mums ir korumpētas- gluži kā Krievijā...

Avatar
Aigars Karklins 13. maijs

Vai tik viņa nebūs ASV aģente ?

aj
Anna Johansone 13. maijs

Liels paldies ministrei Ilzei Vinķelei par to, ka Latvijā Covid19 izplatība ir viena no zemākajām pasaulē. Kopā vienotā komandā infektologiem, valdībai, mediķiem, policijai un apzinīgajai sabiedrības daļai tas izdevās un Veselības ministrija Ilzes Vinķeles vadībā kopīgajā darbā ieguldīja ļoti daudz. Atceramies ka laikā kad iepirka maskas vēl nebija zināms vai Latviju nepiemeklēs Itālijas variants. ASV zaga citu valstu samaksātos sejas masku iepakojumus Ķīnas lidostās. Maskas vajadzēja ļoti steidzīgi visām valstīm. Atsevišķu neizdevušos politiķu un tenku mediju izvērsta netīra kampaņa pret Veselības ministri. Nožēlojami ka daļa cilvēku ietekmējas un raksta rupjus apsaukāšanās komentārus. Mana liela cieņa pret Ilzi Vinķeli un dod dievs izturību un veselību viņai pašai!!!

Avatar
Ursislatvis 13. maijs

Jā, valdības reakcija uz pandēmiju līdz šim bijusi apbrīnojami sakarīga, nu un savs nopelns tur arī Viņķeles kundzei, protams.

Avatar
Jānis Balodis 13. maijs

Aizveries!

Avatar
Lolita L. 13. maijs

Nav jau ko likt vietā! Tur jau tik savējie tiek pie naudas dalīšanas.