Eilands: Piedzīvoju lielu kultūršoku, kad muzicēju latviešiem Anglijā Komentāri (1-7)
av
Antons Visgudrākais 13. janvāris

Paldies, Ansim Bogustovam par Eilanda uzaicināšanu studijā uz interviju. Varējām pārliecināties par Eiropas gada cilvēka Latvijā intelektuālo kapacitāti. Līdz tam biju ticējis, ka Eiropai ir nākotne, tagad ir skaidrs- nākotnes nav. Zeme, atveries!

Avatar
Jānis Balodis 13. janvāris

Milziigs kauns par sabiedriibu, kura sho pamperu maisu ir uiebalsojusi par Eiropas gada cilveeku Latvijaa. Eilands ir visas sabiedriibas spogulis, kur ir muusu intelekts. Eiropas gada cilveeks nekad nav bijushi Jaanis Stradinsh, Imants Lancmanis, Mariss Jansons vai Eliina Garncha, bet shis pamperu maiss Eiropas gada cilveeks!

Avatar
Ina Jurjāne 15. janvāris

100% piekrītu Jānim Balodim! Ja, šo puisīti, muzikantu, kuram pašam nav nekādu sasniegumu, ne profesionāli, ne ģimeniski, ne sabiedriski...var iebalsot par Eiropas cilvēku...!! ?? Nu, tur zirgam jāsmejas pilnā balsī un jā, noriet aizbraukušos kuri nespēj uztaisīt Latvijā revolūciju, lai šeit varētu dzīvot, nevis nīkuļot, lai invalīdi saņemtu pilnu bezmaksas aprūpi, lai bērni būtu paēduši....cilvēki varētu strādāt un apgādāt ģīmeni... Tur prātiņš nav vajadzīgs! To spēj pat tāds, ar Eiropas cilvēka zīmolu!

Avatar
Ivars Širma 18. janvāris

Nu var redzēt kāda ir tā Eiropa - maztalantīgu idiotu zeme, kurā idiotisms un bravurība ir pirmā vietā!

Avatar
Ursislatvis 13. janvāris

Es domāju, ka tas tā nav tikai latviešu kopienā Anglijā, bet ar cilvēkiem visur pasaulē - ka 9 cilvēkiem no 10 nav tālejošu mērķu dzīvē. Var gluži labi dzīvot arī bez ilgtermiņa mērķiem. Kā zivs, kas peld, kur dziļāks, tā cilvēks - kur jūtas labāk.

Avatar
Sandra Casandra 14. janvāris

Kāds koncerts,tāda publika, diemžēl.....Domāju ,ka tie latvieši kas UK kaut ko ir sasnieguši pa lielam neiet uz tādiem koncertiem.

dv
Diāna Vēvere 14. janvāris

Normāli runāja, amierinošs priekšstats saskaņā ar presē izplatīto informāciju- kas ir oligarhs. Visa dzīve priekšā, lielas ambīcijas... Lai veicas un- Laimīgu 2020. gadu! ;)

Avatar
Vija Loze 15. janvāris

TAVS KONCERTS IR LIELA NULLE, TU NEESI MĀKSLINIEKS. TIKAI ŠEIT TU VARI LĒKĀT, JO ĪSTI ESTRĀDES MĀKSLINIEKI MUMS IR UZ VIENAS ROKAS PIRKSTIEM SASKAITĀMI. NOLAIDIES UZ ZEMES, POPULISTISKAIS NEJĒGA.

Avatar
Inez Smith 19. janvāris

Abi mentāli slimi?