Diskusijas RigaTV24 Uz līnijas 2021. gada 11. februāris
Āboliņš: Propaganda parasti nav politiskajos raidījumos, bet gan izklaides saturā

Āboliņš: Propaganda parasti nav politiskajos raidījumos, bet gan izklaides saturā

Stāsta Ivars Āboliņš, NEPLP priekšsēdētājs.
Ieteikt 4
Pievienot komentāru
av
Andris Vītols 2021. gada 12. februāris

Tad kad visos kanālos bija VREMJA, rādīja ''pareizās'' PSRS filmas – tieši tad mēs nostājāmies Baltijas ceļā. Propagandas zombētie tomēr atjaunoja Latvijas valsti. Vismaz 20 gadus šie mediju uzraugi, visādi "gudrīši " neredzēja ne propagandu , ne to, ka lielākā daļa filmu bija jāskatās krievu valodā (arī ASV un citas filmas nevarēja skatīties ne latviski, ne oriģinālvalodā). Šo saturu iebaroja, bet tagad ņem nost ar glupām atrunām. Algas saņem, bet neko nedarīja, lai laicīgi sakārtotu tos dokumentus. Tadad gadu atļaujas kārtošot...

av
Andris Vītols 2021. gada 12. februāris

Āboliņš teica, ka propaganda esot iekļauta filmu un izklaides raidījumu saturā. ... Kā piemēru piesauca seriālu, kur izmeklētājs lepojas ar darbošanos Rīgas OMON.... Manuprāt tā bija ''Kriminālā Pēterburga'', kuru rādīja arī Latvijas telekanāli (liekas Tv-3). Ja propaganda skan vietējos kanālos (arī šajā TV-24), tad tas atļauts, tas it kā viedolis, par kuru TV nav atbildīga. Laikam maz strādā tie satura uzraugi, ja jāpiesauc kāda veca filma. ... TET nomainīja vienus TV kanālus ar citiem Krievijas kanāliem. Vai Putins apsolīja, ka tur nebūs nepareizā propaganda...??? . Ja Putins nesolīja, tad propaganda būs arī šajos kanālos.

av
Andris Vītols 2021. gada 12. februāris

Es skatījos Žvaņecka, Poznera, Galkina veidotos raidījumus, kuros nekādas naida runas nebija. Kanālam ''Doždj'' gan Pozners, gan Galkins skaidroja tos darba nosacījumus galvenajos valsts (Putina ?) kanālos. Pozners, gan Galkins nav V.Tereškova utt., kuriem var likt vai ''palūgt'' slavēt Putina sistēmu... Atklāti jau arī nekritizē.... Ja TET to Galkina šovu ''Labāks par visiem'' un citus nerādīs, tad krievi to skatīsies satelit-tv utt...., kur TĀDA..LTV-7 - .vietējā satura kanāla vispār nav. Skatīsies TIKAI KRIEVIJAS TV. .. Tāda padomjlaiku domāšana, ja nejēdz savu viedokli aizstāvēt, tad uzliek '' zāģi " vai atslēdz... bez pamatojuma pamatā.

av
Andris Vītols 2021. gada 12. februāris

Putin-ticīgie tāpat zin par ko jābalso, tāpēc ir gandriz bezjēdzīgi kaut ko slēgt vai neslēgt... Latvieši arī iebilst pret to kanālu slēgšanu, mainīšanu..., par ko liecināja zvani studijā. Āboliņa viedokli atbalsta tie, kuri TV neskatoties, tie, kuri pat krievu valodu nezin un daži politiķi (TV-24 to kanālu slēgšanu atbalstīja Indriksone un Runtulis). Indriksone TV neskatoties, bet zinot, ka brīdis pēdējais ir klāt, kad slēgt tos 16 propagandas kanālus. Šitie SLĒDZĒJI man atgādina PSRS aizliegtās Solžeņicina grāmatas kritiķus. PSRS TV rādīja audējas, kuras nosodīja grāmatu, kuru NEBIJA REDZĒJUŠAS, kur nu vēl lasījušas aizliegtu grāmatu. Kurš šo pasūtīja???