Kas notiek ja Latvijas mežus izpērk Skandināvu pensiju fondi? Komentāri (1-4)
Avatar
Jānis Spīčs 2020. gada 22. novembris

Tikko nosvinējām Latvijas 102. simtgadi. Latviešu domāšana ir mainīta pilnīgi pretējā virzienā. Nāk prātā ķecerīga doma. Kas būtu ja uzvarētu Bermonta. Jo šodien latviešu prātos jau viņš ir uzvarējis. Mēs nespējam apsaimniekot paši savu valsti, tāpēc, ka saimniecība un ekonomika pakļauta politiķiem - uz rietumiem, uz rietumiem, uz rietumiem. Daudzi jau sāk latviešu prātus pārliecināt, ka vācu muižu nacionalizācija bija toreizējās Latvijas valsts noziegums. Un kā vispār latvieši varēja dedzināt muoižnieku pilis un tik slikti izturēties pret saviem apspiedējiem. Šodien Latvijas mežu pārdošana Zviedrijas pensiju fondiem ir progresīva nodarbe. Korporeļi un citi Dzimtenes nodevēji gavilē.

Avatar
Imants Lībeks 2020. gada 22. novembris

Latvija tas ir ļoti maziņš pleķītis uz pasaules kartes. Un, kas tad no viņas ir palcis vēl pari, zmes un meži izirgoti svešzemniekiem. Daudzas vietas aizaugušas un nesapkoptas, neapstrādātas, pamestas. Nekad iepriekš, pat padomijas laikā, nav tik vandāliski izcirsti mūsu meži, mūsu lepnums. Tas pats attiecas uz iedzīvtājiem, cik cilvku ir izdzīts trimdā. Kas pie tā ir ēkivainīgs, cilvēki, kuriem nav mlestībaspret savu zemi, pret savu tautu, viņiem nekas nav dārgs, pat bērni, slimi un veci cilvēki. Viņu vārds ir - MAFIJA !!!

Avatar
Arvids Lapiks 2020. gada 22. novembris

Skolā vajag mācīties, nevis diplomes par naudu pirkt. Tas attiecas gan juristiem gan mežķopjiem.

Avatar
Arvids Lapiks 2020. gada 22. novembris

Tādi darījumi, līgumi. nav likumigi. Un tehniki neispējami. Mums ir tumsonīgi juristi. matmātiķi, elektriķi, mežkopji un debili ekonomisti. Ne jusdikcijā, ne tautsaimniecībā neeksistē līdzīgi vērtibu imēri, termini un vērtību salikumi.

Avatar
Arvids Lapiks 2020. gada 22. novembris

Zviedru pensionāriem ir jāceļ trauksme. Fondus ir apsēduši bandīti. Un veic nelikumigas darbības ar fondu līdzekļiem. Pensionāri paliks bez pensijām.

Avatar
Juris Orinskis 2020. gada 23. novembris

Latvijā otrā līmeņa pensiju fondus ar Godmaņa rīkojumu uzdāvināja komercbankām nelikvīdo kredītportfeļu dzēšanai. Jo kontroles nekādas nav par šīm naudām. Varējām taču paši savus pensiju fondus ieguldīt Latvijas mežos. Tos neviens nevarētu nozagt. Bet bija tāds Godmanis....

Avatar
Anita Biseniece 2020. gada 23. novembris

Ziniet, Klausa kungs, kas notiek? Šos mežus apsaimnieko daudz racionālāk un saimnieciskāk nekā Latvijas valsts mežus. Arī darbiniekiem, zāģeriem, jaunaudžu kopējiem maksā nevis ubaga grašus, bet normālu darba samaksu. Un prasmīgākie mažkopji labprāt ir pārgājuši uz šo mežu apsaimniekošanu no valsts mežu nesaimnieciskuma.