11.01.2021 Preses klubs 1. daļa Komentāri (1-2)
Avatar
Jānis Spīčs 11. janvāris

Vecais naciķi Dombrava, nu kāpēc tu MELO un pilnīgi bezkaunīgi izplati viltus ziņas???!!! Vai to tev mācīja NATO izcilības centra skoliņā? Nez kāpēc Latvijā citas skolas slēdz ciet, bet šito Sārta brīnumu finansē. Krievijas TV nekad nav stāstījuši, ka Tāda Covid nemaz nav un, ka pret to nav jācīnās. Tieši otrādi viņu raidījumos par šo tēmu runā satraukti un loģiski. Bet tu tāpēc gribi slēgt Krievijas kanālus, lai cilvēki nekad neuzzinātu ko runā Krievijā. Tu, Dombrava mūsu cilvēkus uzskati par muļķiem, akliem un kurliem. Pats noteikti jūties pārāks savā informētībā. UN KĀPĒC TU VAKCINĒŠANAS JAUTĀJUMĀ JAUCIES IEKŠĀ AR SAVU PRETĪGO NACISTU POLITIKU? NA tāpat kā portāls Delfi ir visbriesmīgākie viltus ziņu izplatītāji.

av
Andris Vītols 12. janvāris

Piekrītu, ka -''. Krievijas TV kādu laiku nestāsta, ka Tāda Covid nemaz nav un, ka pret to nav jācīnās.''- Sākumā gan Krievijā, gan Latvijā bija ''gudrīši'', kuri runāja, ka tas Covid tāda gripiņa vien ir.... Daudzi masku un vakcīnu noliedzēji ir gan Latvijā, gan Krievijā.... .... .... Par DELFIEM. Par visu saturu neesmu informēts, nezinu. Par J.Dombura veidoto saturu varu teikt to labāko. Dombura intervijas nebija tukša parunāšana, kā tas bieži vērojams TV-24.... Pārraides dalībnieki bieži cešās izcelt sevi un nomelnot citus (citas partijas ). Pie J.Dombura bija jārunā par lietu, arī ''viltus ziņas negāja cauri''. Tāpēc, ka J.Domburs = zīmols = kvalitātes standarts...

Avatar
Jānis Spīčs 12. janvāris

Dombura raidījumus kā sliktus neesmu minējis NEKAD! Bet tāpēc jau viņu arī izmeta no Delfiem, jo viņiem Domburs bija slikts. Tāpat kā izmeta mani, un vēl vairākus simtus komentētāju. Kādreiz es Delfos lasīju tieši komentārus ne rakstus. Daudziem tie bija sulīgi, ar dzīves pieredzi, reāli. Prieks bija lasīt. Tagad komentārus Delfos lasīt ir tas pats, kas lasīt tos trīs matemātiskos burtus, kā uz žoga, vai publiskajā bezmaksas tualetē.

Avatar
Jānis Spīčs 11. janvāris

Tā arī domāju. Būs Dombrava, nāks ārā kaut kas pretīgs. Štampoto, trafarēto viltus ziņu izplatītājs.