Ziņas RigaTV24 Digitālais ceļvedis 2020. gada 14. novembris
14.11.2020 Digitālais ceļvedis

14.11.2020 Digitālais ceļvedis

Digitalizācija nav tikai robota roka vai mākslīgā intelekta risinājumi, ar digitalizāciju arī saprotam jebkuru tehnoloģisko risinājumu, kas palīdz darbu veikt ātrāk, lētāk un kvalitatīvāk. Galvenie izaicinājumi nākamajiem septiņiem gadiem, balstoties uz Eiropas Komisijas iniciatīvu pasaules līmenī un vietējā tirgū, ir uzņēmējdarbības digitalizācija un arvien lielāka moderno tehnoloģiju ietekme mazo un vidējo uzņēmumu izaugsmei un konkurētspējas stiprināšanai.

Cikla #DIGITĀLAISCEĻVEDIS raidījumā par digitalizācijas pārmaiņām ražošanas procesos, proti - kā digitalizācija var uzlabot uzņēmuma ražošanas procesus, stiprinot tā attīstību un konkurētspēju, palīdzot resursu optimizācijā un eksportspējas stiprināšanā. Eiropas Digitālās inovācijas centra izveides Latvijā mērķis ir veicināt mazo un vidējo uzņēmumu digitālo attīstību Latvijā, tādējādi stiprinot uzņēmumu ražošanas procesu, produktu un pakalpojumu konkurētspēju, izmantojot digitālās tehnoloģijas, kā arī nodrošinot piekļuvi tehniskajām zināšanām un eksperimentiem.

Diskusijā piedalās Modris Greitāns (Elektronikas un datorzinātņu institūta direktors) un Roberts Dlohi (PERUZA valdes loceklis).Raidījums sagatavots projekta “Informācijas tehnoloģiju nozares konkurētspējas un eksportspējas paaugstināšana” ietvaros (projekta Nr.3.2.1.1/16/A/004) ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansiālu atbalstu.
Ieteikt