Mendziņš: Neredzu ne resursus, ne biznesa jēgu Latvijā investēt krievvalodīgajos medijos Komentāri (1-4)
Avatar
Zanis Cirss 2020. gada 9. jūnijs

Televīziju ierastajā formātā neskatos jau laikam pusgadu neredzu jēgu maksāt.... Latvijas ziņu dienesti ir tendēti un manā skatījuma ar zināmā mērā melīgi.... Stipri ticamāk un patiesāk izskatās reālie videomateriāli no Donbasas ar Ukrainas armijas apšaužu rezultātiem nekā Latvijas ziņu dienestu tukša bļaustīšanās par agresīvo Krievijas armiju kura okupejā Ukrainu. Neviens Latvijas medijs nebļāva kad ASV un citas NATO valstis okupēja Irāku bez nopietna iemesla.... CIP it kā kļūda.... nu sorry .... izskatās nu smieklīgi....

Avatar
Arvids Dubass 2020. gada 9. jūnijs

Es arī neredzu jēgu un ne tikai! Cik vēl 10-tiem gadu viņiem vajag ,lai sāktu saprast kas latviešu presē rakstīts vai tv stāstīts???

Avatar
Jānis Balodis 2020. gada 9. jūnijs

Ja LV zhurnaalistikas - "eliti" - veido Edgars Balins, Ralfs Eilands (Eiropas gada cilveeks 2019.g.), visaadi TVNET Dauguli, Kozini un Ratfelderi, un LTV araba sieva un cilveeku Riita Panoraamaa vada cilveeks bez zhurnaalista izgliitiibas, tad taalu netiksim. Tas ir LV liimenis!

Avatar
Jānis Balodis 2020. gada 9. jūnijs

Latvijas mediji ir - 1) angazheeti, 2) politiski korumpeeti, 3) manipulaacijas avots, 4) pasaules mainstream dalja un 5) izplata valdsosho politikju nopirktu viedokli. Te ir jautaajums, ja latvieshi pat neskataas valsts televiiziju LTV un peerakamos kanaalus, ka TV3, tad kaapeec krieviem vajadzeetu skatiities LTV un TV24, ja cilveekiem, pat ne par kvalitaati, nav zhurnaalistu izgliitiibas.