28.10.2019 Kārtības rullis 1. daļa Komentāri (1-4)
av
Andris Vītols 2019. gada 29. oktobris

Linda Liepiņa teica, ka krities SAEIMAS kvalitatīvais līmenis.... Kuri tad tie ir...., ja ne pati un vairāki viņas bijušās partijas biedri, kuri to līmeni samazina... Vēlētāji tomēr mācās un ne visus izcilos futbolistus, uzņēmējus vai dziedātājus.... ievēl.

av
Andris Vītols 2019. gada 29. oktobris

Linda Liepiņa saka ''pielieciet'' ...to naudu skolotājiem. E.Papule būtibā iebilst pret skolu skaita samazināšanu, lai secīgi ....varētu palielināt algas. Mediķi prasa lielākas algas, jo tam ir pamats, jo ir solīts (likumā). Nauda esot, bet sliktais Kariņš nedodot tiem, kuriem vajag. Kas notiktu, ja valdība demisionētu ar mērķi atdot to ''budžeta dalīšanu'' E.Papulei, .. SASKAŅAI,.. ZZS, un Lindai Liepiņai.....ar domubiedriem....?

Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 29. oktobris

Papule ilgi strādājot IZM ir iemācījusies būt par vislielāko demagoģi un cinisku meli. Viņa apgalvo: "Tas ir ciniski teikt- slēgsim skolas un tad iegūsim naudu izglītībai!" Vai ši devīze nāk no JKP un Šuplinskas kundzes? Nē, Šo pirmo teicienu es jau dzirdu vismaz pirms 25 gadiem. Tātad, arī visu laiku kamēr Papule strādāja IZM. Vai skolas sāka slēgt ar Šuplinskas stāšanos amatā? Nē! Kad ap 2006. gadu apbraukāju Vidzemi es biju šokā, kad piebraucām pie bijušajām skolām, kurās vēl nebija noņemtas plāksnes par to, ka te mācījās latviešu dižgari, Doku Atis, Austriņš.. Poruks un citi. Bet jau tad, skolu vietā, tur bija ierīkoti veco ļaužu pansionāti.

Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 29. oktobris

Tas notika pie Šadurska, Druvietes, Rivžas, Gaigala..Grīnblata, Piebalga... Un visu laiku kamēr TU Papule mocījies Izglītības ministrijā kā atbildīga darbiniece. Tagad tu visu novel uz Šuplinsku un JKP, kura pārņēma šo izkurtējušo nastu tikai šī gada janvārī. Tieši TU Papule esi visciniskākā mele, jo savu nepadarīto un grīstē salaisto, tu pasniedz kā jaunatnākušo partiju izdarīto. Tu politikā būdama esi iemācījusies tik ciniski melot, ka mati ceļas stāvus.