Slakteris: Obligātā militārā dienesta prasība ir veco laiku domāšana Komentāri (1-4)
Avatar
Edijs Vesperis 2019. gada 31. oktobris

"Slakteris: Obligātā militārā dienesta prasība ir veco laiku domāšana." Šāda viedokļa izplatīšana ir Latvijas valstij kaitīga. UZMANIETIES! Kas gan tur slikts, ka latviešu puiši iemācās lietot ieročus, kas palīdzētu x-stundā aizstāvēt savu ģimeni un savu valsti. Dod dievs, lai tāda x-stunda Latvijai nepienāktu, bet ja pienāk, ar niecīgo Latvijas aizstāvju skaitu esam neaizsargāti un rīkoties nespējīgi!

jj
Janis Janka 2019. gada 31. oktobris

No kurienes izvilkts šis dinozaurs ? Vai kāds jauns projekts briest ? Vai godīgi nopelnītā nauda beigusies vai jauns ruschens boss liek tā runāt ?

sm
Sandis Miezarājs 2019. gada 31. oktobris

kam izdevīgi šāds viedoklis? - krieviem, kuriem pašiem tagad topā totālā militarizācija un revanšisms. Ja kritīs Ukraina - pievērsīsies Baltijai. Krievija pretendē uz pasaules lielvaras statusu. Junarmija. Kas negrib barot savu armiju -baros svešu.

Avatar
Juris Orinskis 2019. gada 31. oktobris

Labāk lai pastāsta, kā jau gadu pirms Parex trīs sindicēto kredītu(ap sešiem miljardiem) atmaksas termiņa un šīs bankas pirkšanas lēmuma viņš zināja braukt un sākt kārtot lielo valsts aizņēmumu no pasaules bankas! Šveicē visi vīrieši iziet obligāto dienestu.