Reizniece-Ozola: Ir paredzēts ar lielu kāju uzkāpt virsū visiem saimnieciskās darbības veicējiem Komentāri (1-10)
Avatar
Arvids Lapiks 2020. gada 20. oktobris

Reizniece nekad dzīvē nav redzējusi saimniecisko darbību. šitie visi saucamie uzņēmēji 90% ir parazīti. Laupītāji. Kolonistu pakalpiņi, tautas ienaidnieki

Avatar
Arvids Lapiks 2020. gada 20. oktobris

valsts iestādes ir pārvērstas par m-ku mājām , kurās apkalpo okupantus un vietējos komjauniešus un kārklu vāciešus.

vm
viktors mihailovs 2020. gada 20. oktobris

Позор стране, из которой граждане бегут. Ведь без войны бегут и семьи забирают. А те, кто предан и по-прежнему живут, В другой стране себе продукты покупают.

Avatar
Maija Timošenko 2020. gada 20. oktobris

Paldies Danai par atbalstu!

zc
Žanis Ciršs 2020. gada 20. oktobris

Arvids Lapiks: "Reizniece nekad dzīvē nav redzējusi saimniecisko darbību. šitie visi saucamie uzņēmēji 90% ir parazīti. Laupītāji. Kolonistu pakalpiņi, tautas ienaidnieki" Tu pats esi to redzējis??? Es to redzu katru dienu. Rīgā varbūt var ko shēmot un t.t. Bet ir arī godīgi strādājošie, Latgalē nopelnīt ir stipri sarežģītāk, paredzēto 25% vietā mān būs jāmaksā 40-50.... Laikam būšu to 64000 vidū, vai nu ēnā, vai nu Anglijā - tā un tā valsts neko nesaņems.... Apsaukāties nav skaisti.... debili....

Avatar
Aleksandrs Gs 2020. gada 20. oktobris

Jāpadzen no valdības tas stulbais olu krāsotājs-rādītājs !!! Un visi viņa konsultanti. Latvijas problēma - idioti un neprofesionāļi valdībā !!!

Avatar
Juris arbatovs 2020. gada 20. oktobris

Нам обещали, что жить мы будем лучше всех, А оказалось, что за бедности чертою. Нам обещали, что работать будут все, А оказалось, что заводы все продали. А кто родился с русским именем в стране, Негражданином своей родины вдруг стали.

Avatar
Imants Blicsons 2020. gada 20. oktobris

Es kādreiz domāju, ka visi šahisti ir gudri cilvēki...

Avatar
Daina Stabulniece 2020. gada 20. oktobris

Vēl tagad mokāmies ar Reiznieces kundzes radītajiem "šedevriem" IIN jomā. Jo sarežģītāk izstrādā likumus, jo jūties gudrāks, lepnāks, varošāks. Savos ziedu laikos neieklausījās ne vienā: kā gribu, tā daru. Tāpēc,iesaku, nejaukties tur, kur vienreiz sataisīji haosu.

sv
Sniedze Veide 2020. gada 20. oktobris

Vismaz kāds sāk runāt saprātīgi.Celt nodokļus šajā laikā būtu neprāts.Vispirms jāpavaicā kāpēc to sociālo nodokli nemaksā.Manā gadijumā bija jāizvēlas-vai nu es maksāju nodokli,vai pērku barību lopiem(sausuma dēļ divus gadus barību savākt pietiekamā daudzumā nevarēja.Un to izmantoja barības tirgotāji uzliekot ļoti lielas cenas,neskatoties uz kvalitāti.Es teiktu -iedzīvojās uz cita nelaimi)

us
u s 2020. gada 21. oktobris

Es arī nesaprotu, kā var pielīdzināt mazos, kuri smagi cīnās šajā pasaulē par izdzīvošanu šī vārda tiešākajā nozīmē, ar lielajiem - piemēram, Latvijas Mežiem, Latvenergo, LMT un citiem gigantiem. Nerunājot par valsts sektorā nodarbinātajiem kafijsūcējiem (lasi, asinsūcējiem). Cik smagi nāk naudiņa mazajiem, salīdzinot ar lielajiem, kuri tikai piestāda rēķinu, lai tauta maksā arvien vairāk. Bet kā mēdz teikt - ko sēsi, to pļausi. Un, domāju, ka Vienotība gūs amatus valdībā pēdējo reizi vispārvispārvispār.