Varbūt tiksimies tiesā?! Raidījuma laikā izceļas kašķis starp deputātiem Komentāri (1-6)
zc
Žanis Ciršs 2020. gada 29. septembris

Jā.... murgojums ir, bet murgo NA pārstāvis.... Kāda nacionālā saliedētība Baltkrievijā??? Un vēl uz nacionālās idejas pamata??? Jā, to mēģina piespēlēt ASV un Polijas vadītā Tihanovska, bet pamatā tur ir velēšanu rezultātu falsifikācija un tautas tieksme uz pārmaiņām - faktiski tas bija balsojums ne par Tihanovsku, tas bija balsojums pret Lukašenko. Baltkrievi, es ceru, labi saprot ka bez Krievijas viņiem vāks, tāds pats kā Latvijā, es nedzirdēju un neredzēju pret Krieviju neviena vārda. Tā kā nacionālā ideja tur nav galvenais, daudzi baltkrievi nezin dzimto valodu, valsti 2 oficiālās valodas - otrā krievu....

ak
Aigars Kārkliņš 2020. gada 29. septembris

Cik nelaimīgs bij Dombrava un tas bārdainais naciķis ,kad bij jāsaka ...Latvija drošākā valsts........un Krievija negatavojas uzbrukt!!!

Avatar
Imants Lībeks 2020. gada 29. septembris

Naciķa kārtējais murgs, tavā stulbajā paurī vairāk nekas nav - krievs nāk, beidziet jāt tautu nekauņas...ļaunuma un nemiera nesēji valstī...

dl
Dzintra Lapiņa 2020. gada 29. septembris

Par kādu saliedēšanos Jaungadā Agešins murgo,ja viņa elektorāts Jauno gadu sagaida pēc Maskavas laika?

Avatar
Inese . 2020. gada 29. septembris

Dzintra! Mums Latvijā Jaunais gads iestājas vienā laikā ar Krieviju!

Avatar
Gunta Brikmane 2020. gada 29. septembris

Agešins jauc nacionālās vērtības ar nelielu interešu pulciņu vērtībām. Krievu hokejs tagad ir nacionāla vērtība? Psrs migrantiem pēdējais laiks integrēties, ja grib.... Ja negrib, tēvzeme - uz austrumiem.

Avatar
Ernests ☺ Spīčs 2020. gada 29. septembris

Impēristi, kas tagad pārņemti ar Pūķina "russkijmir" idejām, cīnīsies par to, lai Baltkrievija paliek viņu nagos, jo mūsu kaimiņi ir vienīgie, kas vēl palikuši Krievijas ietekmes sfērā. Baltija veiksmīgi aizgāja, ar Ukrainu paši karu sacēla, nu tagad tikai Baltkrievija. Bet, protams, ļoti gribās viņiem atpakaļ verdzībā visas tautas, kas izsprukušas, nu kaut vai informatīvi pakļaut, kaut ar hokeju, kaut ar TV, kaut ar visādas partijas atbalstīt, kas pūtīs viņu taurē.

zc
Žanis Ciršs 2020. gada 30. septembris

Ernests ☺ Spīčs "Baltija veiksmīgi aizgāja" Cik veiksmīgi??? Kur tā veiksme - degradējošā ekonomikā un augošā ārējā parādā???? Kas labs ir tagad Ukrainā??? Debili, mēģiniet saprast ES, ASV tādas Latvijas, Baltijas, Ukrainas ar attīstītu ekonomiku un rūpniecību nav vajadzīgas, savu produkciju nav kur likt. Konkurence... Jā tikai kā lēta darbaspēka avots, kas arī notiek.....

ap
Antons Poga 2020. gada 30. septembris

Piekrītu. Dombrava vsp tikai to vien māk, kā skandināt- krievi nāk...Un nez kādos Krievijas nagos tad tā Baltkrievija tagad ir? Baltkrievija līdz šim pati spēja pastāvēt un pat internets viņiem bija :D Nāks tagad visi lielie demokrāti tagad- prihvatizāciju uztaisīs un un neražos vairs Belorus traktorus, nāksies pirkt importniekus. Aizklapēs savas rūpnīcas un lētais darbaspēks būs gatavs doties uz Rietumiem .

dv
Diāna Vēvere 2020. gada 30. septembris

Dzīvot ir kaitīgi, jo seko 100% mirstība. Šitais covids ir ļoti izdevīgs variants dažādu neizdarību piesegšanai, tai skaitā- arī kriminālu. Galvenais- ka daudzi tam tic. Cik cilvēki ir miruši dēļ sirds- asinsvadu, cukura diabēta u.c. covida ierobežojumu dēļ? Divus es zinu. Ar covidu saslimušos pat nevaru nosaukt, ja nu vienīgi sevī saskatu dažas pazīmes.