05.12.2019 Preses klubs 3. daļa Komentāri (1-6)
Avatar
Imants Lībeks 2019. gada 5. decembris

Kas uzaicinājis Bērziņu, cilvēku, kuram galīgi nav nekādas sajēgas. Kauns klausīties viņas murgos. Varbūt viņa ir mafijas pakalpiņš, lai uzgavilētu mafijai !!!

Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 6. decembris

Tāda sajūta, ka Šmita kungs visas trīs daļas pļurkstēja, pļurkstēja un pļurkstēja. Lielisks opozicionārs. No darbības viņš atteicās un nu lieliski kritizē tos kuri kaut ko mēģina labot un darīt. Asi kritizē tos, kuri šīs saeimas smagumu iznes uz saviem pleciem. Es par KPVL balsoju tieši šī pļurkšķa dēļ. Pat Bērziņš vienu brīdi aizsnaudās. Referendumā par Didzi nebalsošu nekad. Lai balso vāveres.

Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 6. decembris

Tā ārzemju latviete mēģināja runāt kaut ko sakarīgu, bet Diž Didža muldēšana viņu vienkārši noslīcināja.

Avatar
raimo ciekuris 2019. gada 6. decembris

Pretīgi klausīties visu to ārvalstu dubultpilsoņu vāvuļošanu, pilnīgi neatkarīgi vai to runā saulīte, kariņš, levits vai kāds cits dubultpilsonis, kurš ir Latvijā tikai lai postītu un iznīcinātu.

Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 6. decembris

Jā! Latvietis vienmēr ir ieņēmis sev izdevīgu pozīciju. Tad viņam visus 50 gadus pie visa ir bijuši vainīgi čangaļi, kas krievus ielaida Latvijā. Tad krievi kā okupanti. Tagad ārvalstu dubultpilsoņu. Tikai ne pašu atbildība. Tagad atlaidīšot Rīgas domi, jo korumpēta. Aizmirsuši Zelta tiltu latviešu pārvaldībā. VID ēku par 3 mijoniem gadā. Un tā 30 gadus paši savā zemē. Arī latvieši. NA Uzturēšanās atļaujas, kas Jūrmalu pārvērta par krievu pilsētu Latvijas valstī. NA maksātnespējas administratori, kas veicināja ar ātro kredītu palīdzību aplaupīt savus pilsoņus... utt, utjp.

Avatar
Jānis Spīčs 2019. gada 6. decembris

...VID ēku par 3 mijoniem gadā.... Atvainojos par kļūdu...par 7 miljoniem gadā.