12.02.2020 Dienas personība ar Veltu Puriņu

12.02.2020 Dienas personība ar Veltu Puriņu

Viesos: Valsts prezidents Egils Levits
Ieteikt 6
Pievienot komentāru
av
Andris Vītols 2020. gada 13. februāris

Par ES savienības valodās neveidotu TV programmu aprites ierobežošanu. Pirms ierobežot, vajag tomēr dziļāku analīzi par problēmas CĒLOŅIEM. Vispirms tās ES TV programmas netiek tulkotas latviešu valodā, bet pagaidām latviešu vairākums tās ES valodas labi nepārzin, lai skatītos.... Veikalos piedāvā to, ko pērk, bet TV rāda tās programmas, kuras vairāk skatās.... Vēl ''cilvēks parastais'' pieradis pie tām ''kotletēm'' (krievu šoviem, filmām). Vai aizliedzot ''kotletes'' kāds sāks ēst ''ES hamburgerus'' ?. Maksās vairāk, bet skatīsies to ko grib. Nav Latvijai tādu resursu, lai apturētu KRIEVIJAS ''GEBELSU'' PROPAGANDAS rādīšanu LV teritorijā.... LTV jāveido raidījumi, kuros tos melus un propagandu atmaskotu.

av
Andris Vītols 2020. gada 13. februāris

Es skatos tos SOLOVJOVA un citus propagandas šovus. Šīs pārraides manu VALSTSGRIBU tikai stiprina..... Šie ''ŠOVI'' ir augstā līmenī, Gebelsam būtu ko pamācīties..... Eiropā šos ''šovus'' neskatās, tāpēc īsti nesaprot tos procesus KRIEVIJĀ ( dzīvo ilūzijās, kā pirms simt gadiem ...). Krievijā tāpat viss turpināsies, vai mēs tās TV pārraides Latvijā aizliegsim vai nē .... Var (kā strausi ?) ierakt galvu smiltīs un neskatīties ko SLIKTIE RUNĀ, bet vai tas ir gudri ? ..... T.Ždanokas, J.Stepaņenko atbalstītāju skaitu tāda aizliegšana būtiski nemazinātu (savējie SAVĒJOS skatīsies internetā utt....).

av
Andris Vītols 2020. gada 13. februāris

Par manu VALSTSGRIBU . Kā jau rakstīju, tad KRIEVIJAS propagandas raidījumi manu VALSTSGRIBU tikai stiprina. Manu VALSTSGRIBU grauj VIETĒJIE izglītotie neģēļi, kuri ....formāli piemēro tiesības....apiet tiesības ( TV tur nav vainojama).

av
Andris Vītols 2020. gada 13. februāris

Satversmes tiesas svinīgajā sēdē E.Levits teica - '' IENAIDNIEKS tiesiskumam ir tiesību formāla piemērošana, ... tiesību apiešana....'' . Ļoti labi un diplomātiski pateikts. Tad kā nosaukt tos, kuri ....formāli piemēro tiesības....apiet tiesības...??? Ja rīcība - ( tiesību formāla piemērošana...tiesību apiešana...) ir tiesiskuma IENAIDNIEKS, tad kas ir tas tiesnesis, kurš formāli piemēro... vai apiet tiesības (par ''kukuli'',...''piesedzot savējo pārkāpumus', vai ''regulējot Satversmes tiesas noslodzi'' ..). E.Levits neko tieši neteica par ierēdņiem..., tiesnešiem, bet tikai norādīja TIESISKUMA IENAIDNIEKUS. Ļoti diplomātiski, bet vienlaicīgi precīzi un saprotami tika norādīti '' ienaidnieki un viņu draugi'' (LASIET E.Levita runu !!!).

Avatar
raitiC1 . 2020. gada 12. februāris

Prezidents ir daudz runājis par nevienlīdzības zamazināšanau valstī! Bet no jaunā gada tika pieliktas algas deputātiem un samazināts bezdarbnieka pabalsta saņemšanas termiņš! Arī degvielai palielināts nodoklis! Nevienlīdzība turpina rullēt!

av
Andris Vītols 2020. gada 13. februāris

Manuprāt SAEIMAS deputātu algu ''iesaldēja''. To bezdarbnieka pabalsta saņemšanas termiņu saīsināja arī tāpēc, lai mazinātu daļēji nepamatotas izmaksas. Piemēram celtniecībā ziemā darbiniekus atbrīvoja ( maz darba ), bet tad ņēma atpakaļ pavasarī. Sanāca tāds nodokļu maksātāju apmaksāts trīs mēnešu atvaļinājums. Nebija īsti godīgi pret tiem, kuri nekrāpās, kuri saviem darbiniekiem paši sedza dīkstāves izmaksas....