09.02.2021 Preses klubs 3. daļa Komentāri (1-4)
Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 9. februāris

Redz! sienāzim Gulbim nepatīk kas notiek Krievijā. Šim neoliberālistam nepatīk Putins . Nu tad iesper tam Krievijas lācim ar savu kājiņu. Pārmāci viņu. Tu paļaujies, ka NATO to izdarīs, jo Norvēģijā ASV jau izvieto Bumbvedēju eskadriļas. Gulbis berzē rokas. Sibīrijas un Krievijas dabas bagātības kļūs amerikāņu. Bet amerikāņi ir latviešu neoliberāļu sabiedrotie. Ja Krievija piederētu amerikāņu finanšu korporācijām un Rietumu biznesa projekts Navaļnijs, šī koka lelle, būtu Krievijas prezidents tad tas jau būtu noticis. Kā tas bija pie dzērāja Jeļcina. Tikai tur krieviem neviens neprasītu ko grib viņi. Krieviju tāpat kā Latviju būtu saplosījuši ārzemju investori, kuri uzpirktu vietējos bajārus (kā tas notika Latvijā).

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 9. februāris

Ja būs karš starp Krieviju un ASV, uz ko cer daudzi latviešu neoliberālistiskie sienāži, tad tās notiks Baltijas teritorijā. Un tad par Latvijas nākotni mums nebūs jādomā. Bet 16. kanālus slēdza tikai tāpēc ka neoliberālisti ir bailīgi, gļēvi un pakalpīgi iztapoņas, kas ārēji tēlo stingros. Latvietim 700 verdzības gadu kalpa gēns spiežas cauri, kā āža kāja no maisa.

dv
Diāna Vēvere 2021. gada 10. februāris

Gulbim- kā ar gremošanas orgāniem pēc savas uzstāšanās raidījumā? Tā televīzija tiek aizliegta veciem cilvēkiem, kuri skatās seriālus un filmas, un izklaides raidījumus, mirstot no vecuma un vientulības- tai skaitā latviski runājošiem arī no Pierīgas. Jaunieši sen nav TV!

dv
Diāna Vēvere 2021. gada 10. februāris

Nepatīk daudzreiz man Spīča uzskati, bet, šoreiz pilnīgi solidarizējos! Māris Gulbis- bija uzņēmumu reģistra vadītājs- jauns, pakļautības pilns cilvēks, kuru piežmiedza prihvatizatoru BANDAS toreiz. Nu piežmiedza, nu- darbojas. Jautājums- žmiedz vēl joprojām, ka jāstaigā pa TV? Savu metamo, iespējams, vajadzēja uzpasēt!