Diskusijas RigaTV24 Kārtības rullis 2019. gada 13. maijs
13.05.2019 Kārtības rullis 3. daļa

13.05.2019 Kārtības rullis 3. daļa

Viesos: Aldis Gobzems, Valērijs Agešins, Raivis Dzintars un Armands Krauze
Ieteikt 4
Pievienot komentāru
av
Andris Vīksna 2019. gada 15. maijs

No pusplikā skolas kaušļa, pie Brīvības pieminekļa, un "aizdevumu" saņēmēja no lūšveidīgajiem Dzintara teiktā, sapratu, ka Prezidents ir jāievēl tikai tādēļ, ka zina 3 valodas, likumdošanu, Satversmei uztaisījis Premabulu un tādēļ, ka "Krievi nāk !". Un, štrunts par nabadzību Latvijā, štrunts par OIKā klaušu maksājumiem, štrunts par to, ka latviešu tauta, apstākļu spiesta, izbrauc vergot uz ārzemēm, štrunts par to, ka latviešu tauta izmirst. Balstīt savu izvēli uz pagātnes sasniegumiem un nedomāt par kandidāta valsts nākotnes vīzijām ?.............. Vai tikai tieši Dzintars nav to spēku ietekmē, kas vēlas Latviju redzēt, joprojām, iznīkstošu. Nav pat svarīgi, detruktīvu Latvijai Rietumu vai Austrumu spēku ietekmē.

Avatar
desert spam 2019. gada 14. maijs

Kāda starpība tautai kādas svešvalodas pārvalda prezidents? vai tad piemēram Putins runā kādās svešvalodās? priekš tam ir tulki un man ir pilnīgi vienalga kādā līmenī prezidents runā,piemēram uzspiestajā angļu valodā.Latvijas prezidentam būtu svarīgi runāt tīrā latviešu valodā

Avatar
Andris Upenieks 2019. gada 14. maijs

Ja cilvēks nav sakarīgs orators savā dzimtajā valodā, nekļūs par oratoru svešvalodā...

Avatar
raimo ciekuris 2019. gada 14. maijs

Ļoti nepatīkama bija Dzintara piezīme par atalgojumu. Vai tik pēc Prezidenta iecelšanas mums nebūs nākamais pārsteigums, ka NA izvirzītajam un ieceltajam Prezidentam vajadzēs atalgojumu pie kāda viņš ir pieradis?