Diskusijas RigaTV24 Kārtības rullis 2020. gada 23. novembris

Kalviņš: Esam sapratuši, ka Covid-19 nekas tik īpašs nav

Kalviņš: Esam sapratuši, ka Covid-19 nekas tik īpašs nav 7

Komentē akadēmiķis, profesors Ivars Kalviņš.
Ieteikt

Pilni raidījumi

Pievienot komentāru
Avatar
Wiktor Scella 2020. gada 23. novembris

labrīt.. paies vel 3 pseidopandēmijas, kad jau 99,9999% sabiedrības sapratīs ka tādas iesnas vien ir.. tad arī mēdijiem pieleks ka uz to vairs haipu nevar noķert, un pat atkal pārslēgsies uz Lukašu, Puķinu utt

av
Andris Vītols 2020. gada 6. decembris

Arī Tjarve nomira no ''iesnām'' !!! Un daudzi citi arī ??? Interfrontes propagandists Jūs esat (tie bija pret Latvijas neatkarību, ja kādi nezin neseno vēsturi).

Avatar
Marutta A 2020. gada 3. decembris

Taču ar testa manipulēšanu un mītu par "nāvējošo" vīrusu tiek maldinata sabiedrība un bāzēti ierobežojumi. Dienas citats: "Ar jebkuru saaukstēšanās vīrusu mēs saslimstam atkārtoti. Ja ar imunitāti ir ok, reizi N gados, ja nē - pat vairākas reizes gadā. NU KĀ VAR cov19 piedēvēt taisni mitoloģiskas īpašības, ja evolucionāri un ģenētiski tas ir ārkārtīgi tuvs ikdienišķajām koronām. Tas ir tā, it kā pēkšņi kāda ābolu šķirne sāktu augt pākstīs un attīstīt ērkšķus."

jr
janis rescevskis 20. janvāris

Saprotu ka vienpersoniski netiek pieņemti šie lēmumi par ierobežojumiem, bet bļin man jāstrādā ar cilvēkiem, man vajag bikses! Varbūt aicināt visus tagad caurās zeķes, vecās apenes un caurās bikses un jakas izgāzt ar kraviniekiem pie prezidenta pils, lai šuj ar savām rociņām baltajām ua nevaru nopirkt?!... Ticiet man, esmu salīdzinoši mazss un melns, bet ietekme man ir liela, varu to noorganizēt 4 stundās...

Avatar
Marutta A 2020. gada 3. decembris

Bezsimptomu pozitīvi testētos nedrīkstētu pieskaitīt "saslimušajiem", jo pat testa anotācijā, ko var atrast FDA jeb ASV Pārtikas un Zāļu aģentūras lapā atrodamajā COVID-19 testa lietošanas instrukcijā “CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel”, lasām- Vīrusa RNS noteikšana ar šo testu nepierāda infekciozā 2019-nCoV vīrusa klātbūtni, kā arī neapstiprina, ka šis vīruss ir klīnisko simptomu cēlonis Šis tests nav paredzēts 2019-nCoV vīrusa infekcijas monitorēšanai (novērošanai) vai ārstēšanai Šis tests neizslēdz slimības, kuru avots ir citi bakteriāli vai virāli patogēni. No šī saprotam, ka COVID-19 noteikšanai izmantotais tests var būt pozitīvs arī citu bakteriālu vai vīrusu infekciju gadījumā.

Gudrie paziņojumi!

Saņemt paziņojumu par jaunu video raidījumam: