Vēsturnieci pārsteidz sabiedrības analfabētisms par čekas jautājumiem Komentāri (1-5)
Avatar
алик Стаканович 2019. gada 17. janvāris

Ja vēsturniece sabiedrību apsaukā par idiotiem, tad es viņu varētu nodēvēt par narcistisku putnubiedēkli.

Avatar
Ingrīda Ostrovska 2019. gada 17. janvāris

Pilnīgi piekrītu iepriekšējām komentāram. Ja šī vēsturniece ieradīsies pie ārsta un uzdos jautājumus par savu slimību, ārsts arī būs pārsteigts par viņas analfabētismu!?

Avatar
Guntis Kārkliņš 2019. gada 17. janvāris

Interesanti ko šī vēsturniece darīja pirms 1991. gada. Jo komentārā precīzi izskanēja tas pats sabiedrībā valdošais viedoklis ka vienīgi tajās kartiņās ir maitas. Manuprāt daudz vairāk noziegušies pret tautu ir nevis zinātnieki kas taisīja karjeru un tāpēc bija spiesti ziņot, bet gan visi ideoloģiskās sfēras darbinieki, tai skaitā vēsturnieki, kas apzināti mācījās par tādiem pat nebūdami stukači. Visi padomju laika vēstures, sabiedrības mācības vai zinātniskā komunisma pasniedzēji automātiski kļuva par filozofijas vai politoloģijas pasniedzējiem nenožēlojot grēkus un nodevību.

Avatar
Guntis Kārkliņš 2019. gada 17. janvāris

Patiesībā pēc rietumu standarta stukači ir apzinīgi sabiedrības locekļi, kas seko likuma ievērošanai un ir šīs rietumu labklājības sabiedrības pamats uz kura arī viss balstās. Daudz nosodāmāki ir visa veida karjeristi, partijas un valsts sektora darbinieki, patiesībā visi kas strādāja oficiālu darbu. Visi ir nodevēji.

Avatar
Edgars Dubiņš 2019. gada 17. janvāris

Nav labi, ja sabiedrība terminu"idiots" uzskata kā medicīnā mūsdienās lietotu jēdzienu. Senajā Atēnu polisē ar to apzīmēja "nezinīšus", kas bija Atēnās ienākuši no kādas citas polises un daudzos jautājumos vāji orientējās. Man radās iespaids, ka ar šo sindromu sirgst arī cienījamā vēsturniece, kurai ar nosliece uz adaptantes statusu. Par adaptantu ietekmi uz sabiedrību un šīs ietekmes nozīmi gan būtu vērts Ozola kungam parunāt kādā no šiem raidījumiem. Tāpat sadarbošanās ar amorāliem režīmiem nevar tikt attaisnoti, bieži Jūsu raidījumā dzirdētiem, motīviem.