Tannis: Salabojiet ceļus! Ceļš uz Siguldu ir vienkārši sviests! Komentāri (1-6)
Avatar
Leiba Rabinovich 2018. gada 23. jūlijs

ceļš uz un no Siguldas ir briesmīgs !!!

Avatar
Anita Ziediņa 2018. gada 23. jūlijs

Salabojiet arī mūsu iekšpagalma ceļu! )))

Avatar
Aiva Šilinska 2018. gada 23. jūlijs

Nu nerunāsim tikai par posmu uz/no Siguldas. Tālāk aiz Vaives (braucot pa Vidzemes šoseju uz/no Alūksnes pusi) līdz pat Bērzkrogam ir vēl briesmīgāks. Lietainā laikā, ziemā un pavasarī, kad šļudoņi.. tur ir laimes spēle 50/50 vai atgriezīšos mājās sveika un vesela. Tiešām! Lūdzu salabojiet tos ceļus. Un tos posmus, kur tiešām deg visvairāk, nevis tos, kur VĒL var pieciest.

Avatar
Ivars Aizkalns 2018. gada 23. jūlijs

Ja mums kāds regulāri izsistu dzīvoklim logus, vai, piemēram, saskrāpētu durvis, vairumā gadījumu mēs nevilcinātos ar iesniegumu policijā, un vainīgais droši vien tiktu atrasts, taču to ka ceļu stāvoklis strauji paātrina mūsu auto nolietošanos un sagādā izdevumus par remontu, pat apdraud satiksmes drošību, ciešam sakostiem zobiem kā tādu nenovēršamo ļaunumu. Ha, apdrošinātāji pat auto bojājumus ceļa bedrēs sākuši apdrošināt!

ii
Ivars Ivariņš 2018. gada 24. jūlijs

Tak pagājušo gadu laboja un lēja asfaltu Siguldas virzienā!Kas tas jau atkal beigts. Kāmēr strādāju Igaunijā,prieks braukt pa ceļiem,protams ir izņēmumi ne visas ielas ir ideālas,bet labākas kā latvija.

Avatar
Iluta Ieviņa-Cukmace 2018. gada 24. jūlijs

Jā, nesen iznāca braukt pa Vidzems šoseju un biju šokā - kā lielā šoseja var būt tādā stāvoklī? Pie Bērzkroga vēl stāvēja policija, kamēr skatījos uz policiju, savai zemajai mašīnai gandrīz apakšu aizķēru uz asfalta vaļņiem. Lai nu mazie ceļi nav kārtībā, bet šo jau tā kā vajadzētu salabot!