05.09.2018 Preses klubs 1. daļa Komentāri (1-2)
Avatar
Armands Kravalis 2018. gada 7. septembris

Prieks, ka šoreiz par izglītību varēja dzirdēt prātīgus vārdus ne tikai no Kramiņa kunga, bet sieviete arī uzsvēra satura nozīmi! Domāju, ka ekonomists Pēteris atspoguļo to, ka banka viņam maksā un viņš stāsta pilnīgi jebko, jo viņam maksā. Tauta ģērbjas humpalās, aizbrauc joprojām daudz, daudz iedzīvotāju, lielveikalos pienāk zvani par spridzekļiem, bet mēdiji klusē, jo migranti taču ir draugi. Cik maksā medikamenti Lietuvā un Latvijā? Turklāt kompensējamajiem medikamentiem atkal pacēla cenas, laikam Pēterim tā ir ekonomiskā izaugsme. Dobele darba dienās ir ļoti tukša, jo ļoti daudzi strādā Jelgavā, Rīgā un nedēļas nogalēs tad Dobele ir pārpildīta. Paldies Kramiņa kungam, kurš runā tautai saprotamā valodā, nefantazē, bet saka kā ir un Pēteris bija ļoti, ļoti sanervozējies,.

Avatar
Rolands Kipurs 2018. gada 21. septembris

Atļaušos piebilst, ka vairumā gadījumu augstais potenciāls un ambīcijas, ja arī tiek pamanīts(as), tad paliek nenovērtēts(as). Ar ko atšķiras stiprs pedagogs no vāja? Ar spēju motivēt un ieinteresēt!

Avatar
Rolands Kipurs 2018. gada 21. septembris

Kāpēc cilvēki izvēlas studēt pedogoģiju? Kas viņus virza pieņemt šo lēmumu? Ceru ka vēlme izglītot un virzīt sabiedrību pareizajā virzienā (Atbilstoši izvēlētajam priekšmetam). Nesaskatu loģiku, ja izvēlies tik altruistisku un nesavtīgu nozari, kā pedogoģoja, ja tava prioritāte ir pelnīt un patērēt. Tikai vājam pedogogam ir nepieciešms maksimāli liels atalgojums, kā papildus motivātors. Turpretī stiprs pedogogs nekad neliks uzssvaru uz sava atalgojuma apmēru. Ja neesi gatavs(a), ka iespējams, nāksies ziedot savu laiku un zināšanas izglītojam cilvēkus, tad labāk neizvēlies šo profesiju. Biebildīšu, ka Latvijas skolotāji nebūt nav tie apdalītākie. Ir vesela virkne ar amatiem, kuros cilvēki pelna daudz mazāk par čīkstošjiem pedagogiem.