Jaunā VID ģenerāldirektore atsakās no kabineta: "Gribu būt tuvāka kolektīvam" Komentāri (1-5)
Avatar
Jānis Alksnis 2019. gada 7. februāris

Skatīsies kolektīvam uz pirkstiem:)

Avatar
Mārtiņš Grāvelsiņš 2019. gada 7. februāris

vovo.. A, kolektīvam pajautāji, ko vēlas viņi? Vai tiešām atrasties augu dienu vienā telpā ar priekšniecību? Smagi apšaubu!

Avatar
Normunds Vīrs 2019. gada 7. februāris

Vai ir iespēja pārskatīt VID ēkas, zemes nomas līgumu, kas noslēgts uz 30 gadiem un iznomāts no Maskavas biznesmeņiem piederošas zemes par 200 miljoniem LS aptuveni 300 miljoniem eiro. Atvainojos par neprecizitāti, Jums skaitīšana padodas labāk. Ja tas netiek pārskatīts, kā manuprāt klaji koruptīvs darījums, tad ierosinu pārdēvēt VID dienestu, abreviatūru saglabājot un izmainot tikai vidējo vārdu pret Izsaimniekošanas, jo diemžēl tieši tā sākās VID jaunās ēkas projekts.

Avatar
ilmārs jansons 2019. gada 7. februāris

raksta māte-patiesi gudra sieviete

tv
trank vists11 2019. gada 7. februāris

pateisībā VID kā valsts struktūru ir jālikvidē..jebkurā rajonā ,novadā VIDs "'apēd ""tik daudz ,ka tas jau ir krimināls..lai gan VIDu var sēdināt valsts ēkās ,tomēr tie iemanās īrēt telpas pa pasakainām summām..kas skaidri norāda uz darījuma kriminālo raksturu--budžeta līdzekļu izkrāpšanu..un tas ir viennozīmīgi..uz šodienu VIDu var mierīgi uzticēt pašvaldības policijai ,kā arī piešķirt tiem telpas pašvaldības īpašumos..,kuru izdevumus kontrolē valsts kontrole..