Cik labi Egils Levits pazīst Latvijas iedzīvotājus? Komentāri (1-10)
Avatar
Juris arbatovs 2019. gada 19. februāris

Nemelo!

Avatar
Antiglobalisti Latvijasantiglobalisti 2019. gada 19. februāris

Ņemot vērā ,ka Levits neredz šķēršļu Latvijā iepludināt nēģerus no Sīrijas,tad par Latvijas prezidentu viņš būt nevar.Pat tuvumā laist nevar.Bēgļu (turklāt ekonomisko bēgļu ,un tai skaitā arī teroristus)iepludināšanā Latvijā priekš latviešu tautas beigsies traģiski.Tas iznīcinās latviešu tautu. Lai nu paliek sazvērestības teorijas ,bet tā ir pašnāvība.

Avatar
Jānis Zīverts 2019. gada 19. februāris

..pazīts, pazīsts..

ws
Werrtyu Sgfjgkhl 2019. gada 19. februāris

Lai ieņemtu prezidenta amatu ir ne tikai jāpazīst tauta, bet arī jāizjūt to kā savu tautu, kas jāapvieno vienam mērķim, " izrāpties" no korupcijas, krāpšanas, netīrās naudas atmazgāšanas u.c. noziedzīgu nodarījumu bedres. Lai tauta noticētu prezidentam viņam jābūt neatkarīgam no politiķiem un rīcības spējīgam savas valsts un tautas labā. Dzīvojot Vācijā nav iespējams izjust to ko ikdiena izjūt tauta. Ir tāda sajūta, ka mums te nav nevienas personības, kas spētu pildīt prezidenta pienākumus. Savāda NA tieksme iedabūt Levitu par prezidentu, ja ne vakar, tad šodien. Tautai nevajag politiķi, bet tās interešu pārstāvi, sevišķi šai kašķu laikā

Avatar
Aina Kļaviņa 2019. gada 19. februāris

gs
gunars stepins 2019. gada 19. februāris

Kur nu vēl labāk -ministru prezidents- amerikānis,latvijas prezidents- ebrejs

Avatar
Antiglobalisti Latvijasantiglobalisti 2019. gada 19. februāris

Cēlies no ēbreju ģimenes Krievijā.

rk
Roberts Krūze 2019. gada 19. februāris

1 . Lai iekāpj 15.trolejbusā vai Bolderājas autobusos un pabraukā no viena gala līdz otram , īpaši pēcpusdienā, sestdienas vakarā ...

gs
gunars stepins 2019. gada 19. februāris

aizmirsu piebilst - vēl arī aizsardzības ministru varētu pieaicināt no Krievijas ...vai arī izvēlēties no iebraukušo bēgļu kontingenta

Avatar
Valdis Panks 2019. gada 19. februāris

Valstij jāsāk ar sevi! Atvainojiet un piedodiet: Es Latvijā ieguvu 2 augstākās jau tad, kad nopelnīju pirmo miljonu un tad: Valsts (ziedu kopējs šķēle, šofera dēla iekārtotājs šlesers, nasing spešel slakteris utt., utjp... sāka, turpināja un šodien viss notiek valsts un pašvaldību iestādēs - GĀZI GRĪDĀ! idioti tikai ceļ nodokļus (uz NĪ un komunālos) lai varētu izrakstīt sev neadekvāti lielas algas, neadekvāti lielam darbinieku skaitam! Man privātbiznesā katrs darīja divu darbu, es pats vismaz 7 amatus pildīju īpaši pedējos 10 uzņēmējdarbības gados.

Avatar
Valdis Panks 2019. gada 19. februāris

Mana izglītība, kas teica: cenšoties visu saglabāt, tomēr paliels pārtikas ražošanas uzņēmums, bankas beigs izvarot ekonomiku izsniedzot bezmaksas kredītus uz 30-40 gadiem katram apkopējam un kā Zviedrijā pirms 2000 gada viss nostāsies savās vietās, restrukturizē, pielāgojies 7 gadu krišanas pacēluma līknei utt, bet nē viss sabruka! Vajadzēja jau 2006 gadā, kad bezjēdzības sākās tik tālu, ka pārdevēja pieprasīja 30 latus dienā strādājot veikaliņā ar 250 latu apgrozījumu, jo viņas vīrs stroikā mēžot būvgružus pelna vismaz 800 latus un jau brauc ar BMW X5, klapēt 200 darbinieku uzņēmumu ciet un sākt šo dzīvi, ko BAUDU šodien.

Avatar
Valdis Panks 2019. gada 19. februāris

Man arī līdz šim simpatizēja tikai VVF, līdz viņas izteikumiem, ka šodienas latvieši pārāk īd nav piedzīvojuši Sibīriju, maz strādā utt, es vairs necienu, prezidentam valstī nav nekāda jēga! Pat Zatlers, likās kruts, atlaida Saeimu, es par viņu nobalsoju, noticēju - piesmēja ne tikai mani bet visu tautu! Visi piesmēja. Tauta ir emigrējusi it kā valstī būtu karš, epidēmija vai grēku plūdi.

Avatar
Valdis Panks 2019. gada 19. februāris

Nekā! ir VARAS MANTKĀRĪBA, varas sēdēšana uz tautas kupra, ir parazitēšana uz nodokļu maksātāju rēķina! Kāpēc es neietu karot, ja Latvijai kāds uzbruktu (aizstāvēt tos speķa ģīmjus, kalvīšus, godmaņa pūciņas u.c. kas mums pa dārgo gāzi tirgo, bet te, kur esmu nostrādājis tikai divus mēnešus es pat neaicināts ietu? Tāpēc ka normālās valstīs cilvēki nestrādā 10-12 stundas dienā 6 nedēļā tikai priekš vēdera un pajumtes, jo par 600 eiro nekas vairāk nesanāk kā samaksāt nodokļus.Tie varas vīru teksti, ka vadošajos amatos jāpelna eiropas algas ir pozitīvi, bet kāpēc viņi NESTRĀDĀ tā lai visa tauta tā dzīvotu kā eiropā?