Daudzviet pasaulē ieviesīs veselības nodokli tiem, kas nav vakcinēti pret Covid-19 Komentāri (1-8)
Avatar
Inese Siltare 13. janvāris

Kuram gan pirmajam šāda doma ienākusi prātā? Jau tā liela daļa Latvijas iedzīvotāju dzīvo trūkumā, domādami kā paēst, kā nomaksāt nemitīgi augošos rēķinus. Valdība nemitīgi izdomā kā terorizēt tos, kas nav ar mieru ar sevi eksperimentēt. Kādēļ šis nodoklis? Lai padarītu vēl grūtāku dzīvi nevakcinētajiem, jo cita iemesla jau nav. Nodoklim jēga būtu tad, ja saslimstot cilvēks tiktu ārstēts bez maksas, bet nedomājiet, ka Latvijā tā notiks.

Avatar
Jānis Spīčs 13. janvāris

...Nodoklim jēga būtu tad, ja saslimstot cilvēks tiktu ārstēts bez maksas, bet nedomājiet, ka Latvijā tā notiks....Un kur tad tā nenotiek? Es decembrī divas nedēļas nogulēju slimnīcā ar Covidu. Mani izglāba ar visjaunākajām Sarsa zālēm. Un par visu to es nesamaksāju nevienu kapeiku no savas naudas. Vēl tikai gaidu B lapas apmaksu 4 mēnešu laikā. Bet tā jau ir Latvijas 30 gados izveidotā birokrātiskā sistēma. Pašlaik klausos iekšlietu Golubevu. Viņi vēl joprojām kārto papīrus par Austrumu robežas 180 km uzbūvi. Problēma sākās jau vasarā. Bet par pārējo robežas daļu kaut ko murmuļoja un sāka kāsēt. Bet kas notiks ja sāktos karš. Eiropa ..iderastiskā.

gu
Genovefa Uzulniece 13. janvāris

Lielākā daļa cilvēku šo aferu saprata jau no sākta gala, tikai ar piespiedu vakcināciju, kad civēkiem netika dots izvelēties, vai nu potējies un strādā/mācies, vai, ja nepotējies, tev jāaiziet.Pretējā gadījumā nepotēto būtu daudz vairāk un, kā zinām, pašlaik tieši potētie slimo gan ar vīrusu, gan vakcīnu blaknēm.Kaut kā jau tie cilvēki jāiznīcina, kaut ar šāda veida "rūpēm" par viņu veselību- uzliekot nodokli par nevakcinēšanos. Ko vēl sagaidīsim no mūsu "gudrās" valdības?

Avatar
Inese Siltare 13. janvāris

Vai kāds, kuram bijušas blaknes no Covid vakcīnas un nokļuvis slimnīcā, un lietodams medikamentus ir to darījis par velti? Nē. Es pati 2 reizes pēc vakcīnas tiku vesta uz slimnīcu, ir bijuši izmeklējumi un joprojām lietoju zāles, kaut arī pirms tam man veselības problēmu nebija bijušas. Tā dēļ pāris nedēļu laikā esmu iztērējusi turpat 100 euro un tam nav redzams gals, jo blaknes turpinās joprojām. Vai man valsts šo naudu atdos? Nē, taču man noteikti ir jāapmaksā slimnīca un viss pārējais. Tātad nodoklis ne par ko. Tas ir baiļu, valdības terora nodoklis.

aa
Aldis AkAldis 13. janvāris

Inese, tu neesi vienīgā. Bet totalitārajam režīmam ir uzspļaut ierindas cilvēkam. Režīmam ir tikai 1 rūpe - kur grūst tas vakcīnas. Sākas manipulācija ar statistiku, šausmu stāsti par slimnīcām un paveidiem. ZInātne, kurai tic,kad naudai izdevīgi, saka, ka 40-47% pārslimo asimptomātiski. Tie, kuri pārslimojuši ir aizsardzība šūnu līmenī. Šī zinātne režīmam nav tīkama, tas traucētu biznesam. Par šo visu kaut kādi LV skribeļmaņi neraksta. Kas angliski saprot, atradīs speciālistu pētījumus ASV un citur pasaulē.

le
Laima Eihmane 13. janvāris

Nekavējoties izskatiet iespēju budžetu papildināt ar nodokli par to ka tev nav mašīna, par to ka tu nesmēķē, par to ka tu nelieto alkoholu, par to ka tev kaut kā varētu nebūt un tiem kam nav veselība, neatkarīgi no tā vai vakcinējies vai nevakcinējies vislielāko nodokli par to ka tu vispār esi! Šī ģeniālā ideja tikai vēlreiz liecina par to ka vakcinēšanai nav nekāda sakara ar veselību.

le
Laima Eihmane 13. janvāris

Vai tas ka es šo nodokli maksāšu es sabiedrību apdraudēšu mazāk, vai man būs mazāks risks ar Covid saslimt ja es šo nodokli samaksāšu, Varbūt ar to vajadzēja sākt, domāju, ka daudzi, kas vakcinējās pret savu gribu to būtu izvēlējušies. Vai ja visi nevakcinētie šo nodokli maksās mēs varēsim nevalkāt, maskas pulcēties, apmeklēt kultūras pasākumus, un varēs doties uz darbu? Vai vienkārši mums atkal tiek norādīts, ka jābrauc prom no šīs valsts, jo mēs tai neesam vajadzīgi?

Avatar
Jānis Kalniņš 13. janvāris

Kārtējais noziedznieku varzas noziedzīgā prāta izdomājums. Labāk ātrāk ieviesīsim karātavas šai noziedznieku varzai , kas uzurpējusi varu.

aa
Aldis AkAldis 13. janvāris

Mazliet traģikomiski, jo sanāk, ka nepotētajiem jāmaksā par tiem, kuri potējušies, jo viņi jau ir lielākoties slimi un aizpilda slimnīcas. Rodas, protams, jautājums - kāds te sakars šai komercijai ar veselību? Nekāds. Bet tas naudas rats/lohatrons dod bonusus paplūtiem un vankariņiem, tie aunus zem stobra dzen, lai sevi bendē, lai viens otra baidītos un, kuri iebiedēti, tie ir paklausīgi. Tiek izdomāts "antivax",kur korumpētie mēdiji skrien pasūtījumrakstus publicēt.Ir daudzi potētie, kuri saprot, ka ar viņiem manipulē, viņiem sava veselība bija jāupurē, lai darbu nezaudētu un...sēdētu mājās, būtu slimi, nonāktu slimnīcā un..arī nomirtu. Kad atvērs cilvēki acis, pazudīs arī "pandēmijas"

ak
agate k. 14. janvāris

Aha... un kā tad nevakcinētie var maksāt vispār jebkādu nodokli, ja viņiem aizliegts strādāt un viņi nesaņem algu?! :D

mr
Marita Romane 14. janvāris

Pēc vispasaules org. datiem ar covidu ir nomiris apmēram 4 miljoni cilveku visā pasaulē, bet no smēķēšanas, arī pasīvās, 8 miljoni tie ir oficiālie plutokrātu dati. lūk arī viss, skaidrs, kas tas viss ir , tās lielās rūpes par nabagiem, lai tikai nenomirst no covid- bet ar visu citu varat nosprāgt . kāpēc neievieš nodokli tiem kas smēķē? nelaist tos draņķus veikalos un neārstēt, bet tak nē staigā un kūpina