26.10.2021 Preses klubs 1. daļa Komentāri (1-3)
Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 27. oktobris

Lauvu paraustīja nevis aiz ūsām, bet aiz astes un mūsu idioti, dabūja sūdu čupu tieši purslās. Nu smird visa Latvija. Diemžēl no Somiem nemācīsies neviens. Esam gudra un lepna tautiņa. Eiropas Savienības izturēšanās migrācijas jautājumā man ļoti atgādina PSRS laikus Latvijā. Gandrīz 1:1. tikai no Eiropas puses vēl smird liekulība. PSRS laikos, par baltiešu iebildumiem pret milzīgo migrantu plūsmu no PSRS republikām, no Maskavas atskanēja pamatīgs uzrēciens: "Mēs nepieļausim, ka kaut kādi tur buržuāziskie nacionālisti traucētu mūsu Sociālistiskā internacionālisma ideju uzplaukumam. Un neviens neapturēs Padomju ļaudis dzīvot turkur viņi ir izvēlējušies!" Bet Padomju ļaudis no visplašās PSRS bija izvēlējušies galvenokārt Baltiju un dažas rietumdaļas republikas.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 27. oktobris

PSRS laikos bija populārs sauklis: "Дайте нам Ригу или Юрмалу! Dodiet mums Rīgu vai Jūrmalu!" Šodien visi zinām kādi ir Rīgas guļam rajoni un Jurmala ir pati krieviskākā pilsēta Latvijā. ES mums neuzrēc. Brisele uzvedas liekulīgāk nekā Maskava. Viņi mums bāž acīs cilvēktiesības, tā apmānot un apdullinot mūsu veselo saprātu un noslāpējot pašaizsardzības instinktu. Tā inteliģentais Olafs! Un Attīstībai / Par. Un kādus izvirtuļus un izdzimteņus mēs nepieņemam no LGBTQ+ tā taču ir tā pati dziesma. Tieši tāpat kā mums ir smagas problēmas ar Padomju laika migrantiem, tā mums būs vēl smagākas problēmas ar ES migrantiem pavisam tuvā nākotnē.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 27. oktobris

Bez ES mēs nevaram, taču viņi nav mūsu draugi. Tāpēc mums jābūt viltīgiem kā žīdiem un gudriem kā somiem. Nevis kalpa zēni ar taisnu domāšanu kā koka irbuļi.