PSKUS pulmonoloģe: Nevajag noteikt antivielas, tas būtu jāaizliedz Komentāri (1-5)
Avatar
Modris Eihmanis 7. oktobris

Tātad nav būtiski vai pēc pārslimošanas vai vakcinācijas ir vai nav antivielas galvenais ir vakcinēties?! Man skumji, ka mēs nevaram būt inovāciju valsts, vienīgais ko protam nopirkt lētu ķīniešu mantu un pārdot vai aizņemties palielinot valsts parādu. Skumji.

Avatar
Oskars Levics 7. oktobris

RSU profesore, infektoloģe Ludmila Vīksna intervijā paskaidro ka antivielu daudzumam ir nozīme? Salasieties visi gudrie kopā un noskaidrojiet paši, vai zeme apaļa vai plakana.

Avatar
Mirdza Stare 8. oktobris

nu tad ko- nenosakām antivielas NE PRET VIENU infekcijas slimību- ne pret boreliozi,ne pret ērču encefalitu,ne pret difteriju,ne pret garo klepu,ne pret micoplazmām, da vispar- ne pret vienu!!! un - nenosakām ari stacionāru nodaļās- ja reiz šim rādītājam - antivielam NAV NOZĪMES,TAD - KĀPĒC(???????) viņu tomēr joprojām nosaka (arī slimnīcās),un - ne tikai asinīs,bet arī citos materiālos? nu tad varbūt tomēr godīgu atbildi ??? - saprotu- tas ir naivi un bezcerīgi...

Avatar
Vega Āboliņa 11. oktobris

Principā tā ir atklāta, ciniska un neslēpta atzīšanās, ka švakcīnai nav nekāda sakara ne ar slimību, ne veselību - GALVENAIS PIESPIEST MAKSIMĀLI VISUS NOPOTĒTIES!

ji
janis ivanovs 13. oktobris

Manuprāt, pēc šādas runas ārstam būtu jāanulē diploms... nav komentāru...