E-veselību projektējuši pilnīgi neprofesionāļi, pauž Griķis Komentāri (1-2)
vs
Verners Švarcs 2019. gada 25. marts

Kapec tikai e-veseliba? Pasties, kas notiek e- dziives vietas deklareeshanaas vietnee? Pashaas beigaas iespeeja ATGRIEZTIES! Uz ko? Saakt visu MURGU no saaqma? Da vispaar jebqr, qr piedaavaa Latvijas iedziivotaajiem jebkaadu valstiska meeroga e-pielaidi, e-piekljuvi! Viens, vieniigs murgs, leets un lielaakajam vairumam nesaprotams!

ab
Anda Balode 2019. gada 25. marts

Varbūt nebūtu slikti vispirms izvērtēt sava uzņēmuma prodoktus. Piemēram, XTV video, tai skaitā šo raidījumu, datora Google Chrome pārlūkā nevar atvērt.

Avatar
алик Стаканович 2019. gada 25. marts

Ja arī var atvērt, tad pēc katras reklāmas notiek brīnumu lietas- vai nu sākas nākošā daļa, vai arī cits raidījums...Ar Explorer- tas pats. Paši vienkāršus ierakstus neprot normāli sakārtot, bet lieli kritizētāji, runājot par e- veselību. Cepuri nost Driķa priekšā!

xa
XTV.LV Administrācija 2019. gada 26. marts

Labdien, Lūdzu atsūtiet mums vēstuli uz e-pasta adresi support@xtv.lv, mēs ar Jums sazināsimies un atrisināsim šo problēmu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

ab
Anda Balode 2019. gada 26. marts

Cienījamā XTV.lv administrācija - jebkurā parastā datorā var lejuplādēt Google Chrome pārlūku un paši pamēģināt atvērt jebkuru raidījumu vai sižetu. Vēlams, lai tas būtu "dators parastais", kurā nav jau salādēti speciālie kodeki vai vēl sazin kas, kas ļauj raidījumus atvērt. Ar Chrome parasto tas nav iespējams (visas atļaujas ir ieķeksētas). Beigu beigās palūdziet, lai pamēģina atvērt kāds neitrāls cilvēks, nevis datorspeciālists.

xa
XTV.LV Administrācija 2019. gada 28. marts

Labdien, Anda! Lūdzu uzrakstiet nedaudz sīkāku aprakstu, kas notiek tad, kad vēlaties atvērt un noskatīties kādu no XTV.LV video materiāliem - vai video atskaņotājs nestrādā uzrādot kādu kļūdas paziņojumu, vai vienkārši video vietā parādās balts ekrāns? Kā arī, lūdzu norādiet kāda Google Chrome versija Jums ir uzstādīta. Iepriekš pateicamies un atvainojamies par sagādātajām neērtībām!