Pūpols pēc prezidenta uzrunas dziesmu svētkos: otrais termiņš Vējonim nespīd!

Pūpols pēc prezidenta uzrunas dziesmu svētkos: otrais termiņš Vējonim nespīd! 6

Ieteikt
RigaTV24

Ziņu top 5

2018. gada 16. jūlijs Ziņas

Pilni raidījumi

Pievienot komentāru
pk
Peteris Karlsons 2018. gada 16. jūlijs

Atkal un atkal par prezidenta runu.Pietiek taču, reiz! Dziesmu svētki pagājuši, viss jau ir pateikts, un liekat prezidentam mieru. Dzīvosim, redzēsim. Prezidentam ir jādara daudz svarīgāki darbi par runu mācīšanos no galvas. Dziesmu svētkos vispār prezidentam nebija ko runāt, to lieliski paveica Kultūras ministre. Prezidents bija uzvilcis tautastērpu, ar to viss ir izteikts. Vajadzīgos vārdus Dziesma pateica priekšā. Par vēlēšanām. Ja partijas neattapsies (un tā droši vien būs) un par prezidenta kandidātu neizvirzīs cienījamo Egilu Levitu, tad viss paliks pa vecam, un Vējonis kandidēs vēlreiz.

Avatar
Kaspars Zambergs 2018. gada 16. jūlijs

Vai Pūpols zina, ka prezidentu vēl nevis tauta, bet gan atsevišķi indivīdi? Tāpēc par to otro termiņu vēl nekas nav zvanīts..

Avatar
Edgars Kauķis 2018. gada 16. jūlijs

ha,ha,ha...prezidents ar Tautas tērpu, klusētājs , špikotājs un vājas dramatiskās spējas atainotājs...pasaules un savas Tautas acīs par izsmieklu kļuvušais. Bļāviens , protams novilkt termiņu un tad gozēties Valsts paspārnē un atbalstā ,par nekādu neveiktu darbu, skumji. ..Latvijai bija Aleksandrs Čakste , Ulmanis Kārlis , Zatlers ar nr.11 un VAIRA-VĪĶE FREIBERGA......VISS.....Pārējo intelekts nesniedzas pat līdz viduvējam līmenim...skumji . Pezidentu nevajg vērtēt pēc izskata,bet pēc savas Valsts mīlestības un runai jānāk no sirds- nevis jāšpiko no lapiņas........

Gudrie paziņojumi!

Saņemt paziņojumu par jaunu video raidījumam: