Krastiņš: Kļūda bija visus atbraucējus palaist kā aitu baru staigāt apkārt Komentāri (1-10)
Avatar
Artis Āboliņš 31. marts

ka tik sanaidot savā starpā. kas tien nav Latviesi -PASI JŪS ESAT AITAS.

Avatar
Vadim Tsalpan 31. marts

очень РАЗУМНО!!!!!!!!!!!!!!!БРАВО!!!!!!!!!!!

Avatar
Imants Lībeks 31. marts

Ko tā muldoņa Viņķele ir labu izdarījusi, Kastiņ ???!!! Viņu bezdarbības dēļ visu nokavēja, inficētos palaida mājās, Mucenieki un daudzas ēkas tukšas, visus iekšā, ķīnieši izdarīja, uzbūvēja milzu slimnīcu !!! Tagad tikai iegādājas maskas no ĶĪnas, kuras daudzas valstis izbrāķēja !!!! Kāpēc mediķi saslimst, kas notiek veikalos, kur kasieriem ir 2 metri un tūkstošs pircēju, varētu vēl nosaukt lietas, bet viņi jau baigie speci un darītāji, ko mēs, aitu bars saprotam. Visi mafijas pārstāvji aizstāv mafiju...viss tik labi, par ko jūs raudiet, paskatieties, kas notiek ģimenēs laikos, kā ar viņiem, zaudē darbu, nav naudas ,ēdiena...galvenais Rīgā viss kārtībā !!!!

Avatar
Людмила Лилиенфелде 31. marts

marts 2020."Atbraucējus palaida BEZ KONTROLA" -TAS IR NOZIEGUMS PRET LATVIJAS TAUTU- PAR TO JARISINA KRIMINALLIETU- arī pret Kariņšu, arī pret prezidentu k.Veijoni, kā arī pret amatpersonam, kas atbildīgi par iebraucēju parvietošanu Latvijas teritorijā- tas var izraisīt 1000 jaunsaslimšanas ar koronvirusu Latvijā. Jāatrod vainīgus un jāpieprasa abildību./ne tikai takš "gudri runāt no ekrāna "

Avatar
Людмила Лилиенфелде 31. marts

marts 2020."Atbraucējus palaida BEZ KONTROLA" -TAS IR NOZIEGUMS PRET LATVIJAS TAUTU- PAR TO JĀRISINA KRIMINALLIETU- arī pret Kariņšu, arī pret prezidentu k.Veijoni, kā arī pret amatpersonam, kas atbildīgi par iebraucēju pārvietošanu Latvijas teritorijā- tas var izraisīt 1000 jaunsaslimšanas ar koronvirusu Latvijā. Jāatrod vainīgus un jāpieprasa abildību./ne tikai takš "gudri runāt no ekrāna "

Avatar
Zenta Dene 31. marts

Vai kļūda?Varbūt taktika?

Avatar
Kristafora Krista 31. marts

Diemžēl mūsu tautieši liela daļa ir bezatbildīgi un viņi pat neaizdomājas, ka neievērojot karantīnu var ne tikai kādu aplaist, bet pat nogalināt! Ļoti nepatīkami to apzināties, bet tas ir fakts, tādus sadzīt angārā vienā un lai tur sēž, kaut rīkles viens otram pārgrauž! Ja esi izvēlējies pelnīt un nodokļus maksāt citai valstij, tad paliec tur, bet, ja atgriezies, tad cieni latviešus, neesi cūka! Sēdi mājās un neapraudi citus.

as
Agris Spāre 1. aprīlis

Ka tas ir noziegums pret latvijā dzīvojošiem,cilvēki dusmojas jau sen.1)Ja viņi strādāja un pelnīja un nodokļus maksāja citai valstij, kapēc viņi tagad bēg uz LV. Tur tad arī palieciet. 2) Atvest tūkstošus un palaist brīvsolī un tagad medīt,kas ir izgājis no mājām-nu tas tak apsurds. Tukšas viesnīcas, tukši viesu nami, visus vajadzēja uz 2 ned. karantīnā ar apsardzi pie durvīm. Un ja 2.ned. Covid19 negatīvs,tad lai brauc tuviniekus sabučot. Bērni nevatr aiziet uz laukumiņi, jaunieši bumbu parkā uzspēlēt..bet šie no lidostas uz lielveikalu,pie zobārsta. Valdībā tiešām nav neviena domājoša cilvēka??

as
Agris Spāre 1. aprīlis

Gribu tikai piebilst-tā nav kļūda..TAS IR NOZIEGUMS PRET TIEM CILVĒKIEM ,KAS DZĪVO LATVIJĀ.!!

Avatar
Elīna Ratmeistere 1. aprīlis

Pilnīgi piekrītu. Tā bija nepārdomāta rīciba. Par to vajadzēja domāt, kad to pieļāva.