Ziņas RigaTV24 Ziņu TOP 2021. gada 29. jūnijs
29.06.2021 Ziņu TOP

29.06.2021 Ziņu TOP

Viesos: 13. Saeimas deputāts Aldis Gobzems
Ieteikt 5
Pievienot komentāru
sb
simons bagers 2021. gada 29. jūnijs

...uz retorisku jautajumu,kapec veselam cilvekam jajutas netiram,zurnalisti pasi sajutas netiri ,jo ir galvenie aferas uzturetaji.

av
Andris Vītols 2021. gada 30. jūnijs

Atnāks Gobzems un atcels sliktu laiku, nodokļus un OIK. . Daudzi solījumiem tic, tāpēc Gobzems nāks un citu valdību vēlreiz veidot sāks. TUR K.Sprūde (tā ROLEX kolekcionāre) vadīs " patiesības" ministriju, J.Stepaņenko " saskaņas izglītības " ministriju. ... Veselības lietas paliks PAŠA Gobzema ziņā, jo esot vesels un testēts...

sb
simons bagers 2021. gada 30. jūnijs

Ne,atnaks piderastisks vilks,un uzrakstis likumu,ka turpmak 'ligo' svetkos laika apstakliem jabut saulainam bez lietus. Un viss bus! Kas vel trukst prievitem?! Nu,liberalis uzrakstis likumu un darits,lai pienem noteikumis ,ka bites nedriks Riga vakt medu,lai laukos vac medu!

Avatar
Laura Kepala 2021. gada 30. jūnijs

Vajadzētu uztaisīt godīgu aptauju un noskaidrot,cik tiem 40% ir vajcinējušies ,lai pasargātu sevi no šī vīrusa. Zinu daudzus vakcinētos un 90% vakcinējās tikai tāpēc,lai varētu apmeklēt ārstus,ceļot ,strādāt..... lai nebūtu jātaisa dārgie testi un jāsēž pašizolācijās .

av
Andris Vītols 2021. gada 30. jūnijs

Aptauju atbalstu. ... un sniedzu atbildi. ... Es vakcinējos, lai smagi nesaslimtu , negulētu reaminācijā. ... Neviens man nelika vakcinēties , neplānoju ceļot utt. ... Mediķiem, skolotājiem , ierēdņiem, ēdinātājiem utt. jāizvēlās citu darbu, ja nav vakcinēti. ... Var lasīt sēnes un ogas. ...