Līdaka: Piekrītot atdot īpašumus ebrejiem, mobilizēsim arī citas iedzīvotāju grupas Komentāri (1-8)
Avatar
Brigita Kalniņa 2019. gada 13. jūnijs

...kur mēs ejam?????!!!!!! VIŅIEM vēl par maz????? Tā jau visu pasauli pārvalda...!

vl
Ventis Līvmanis 2019. gada 13. jūnijs

Poļu, ukraiņu, lietuviešu, baltkrievu un citas biedrībām, kuras pastāvēja neatkarīgajā Latvijā pirms okupācijām - laiks visiem mobilizēties apzināt visus komunistu un nacionālsociālistu radītos zaudējumus un piestādīt rēķinu valstij! Ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kas dzīvoja neatkarīgajā Latvijā līdz 1940 gadam vai to pēctecim (pilnīgi visiem) vajadzētu apzināt totalitāro režīmu nodarīto kaitējumu un par to prasīt kompensāciju briest taču precendents.

Avatar
Laura Vestmane 2019. gada 13. jūnijs

Tad vajadzētu Latviešu pensionāriem atgriezt Ķemeru sanatoriju un atjaunotās Latvijas pirmajiem virsniekiem atgriezt universālveikalu Centrs, jo viņu pašreizējās vecuma pensijas, par patriotismu, drosmi, varonību, stāties valsts robežas aizsardzībā, laikā, kad Latvijā vēl bija pilna ar Padomju Savienības karaspēka daļam, ir tikai no 300-400 eiro mēnesī..... Tad procentiņus no universālveikala Centrs peļņas varētu novirzīt Latvijas virsnieku cilvēkcienīgas dzīves nodrošināšanai, tas būtu no 800-1000 eiro mēnesī.

aa
Antuuns Antunovichs 2019. gada 13. jūnijs

Es pieprasu lai atgriež mana vectēva māju kuru ienākušie vateņi 1944.gadā nodedzināja jo bija slinkums iet mežā pēc malkas

Avatar
Jānis Liepiņš 2019. gada 13. jūnijs

Interesanti sanāk ,ka kaut kāda iedzīvotāju grupa grib būt pārāka pār citiem.Vai to gadījumā nesauc par semītismu ?

Avatar
Jānis Liepiņš 2019. gada 13. jūnijs

Pavļuts ar saviem vājprāta suņa murgiem ir īpaśi izcělies. Patiesībā viņś izskatās pĕc būtnes ,kas nenāk no šīs vides.Acu skatiens ir truli vienaldzīgs un auksts ,kā ledusskapis Zil.

Avatar
Leontīns Volnobajevs 2019. gada 13. jūnijs

Ko teiks Latvijas slavētais jaunais prezidents par šo ebreju jautājumu?

Avatar
Arvīds Lapiks 2019. gada 13. jūnijs

Valsts struktūras , zeme un dabas resursi nav fizisku juridisku personu mantisks īpašums. Latvijas valsts ebrejiem nekad nav piederējusi. īpašums ir tikai personīgās lietošanas mantas un mākslas priekšmeti. Dzīvojamās ēkas kuru izmēri neveido apgrūtinājumu uz teritoriju.