Diskusijas RigaTV24 Kārtības rullis 2021. gada 9. marts
Žagars: Mūsu lielākā kļūda - esam ievēlējuši tik sadrumstalotu valdību

Žagars: Mūsu lielākā kļūda - esam ievēlējuši tik sadrumstalotu valdību

Ar viedokli dalās Juris Žagars, Dailes teātra direktors, uzņēmējs.
Ieteikt 5
Pievienot komentāru
Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 10. marts

No kleptokrātiskās sistēmas, kur visu noteica likumīgie zagļi var tā vienkārši pāriet uz Demokrātisko sistēmu? Nu nekad! Žagars pats saka, ka nevienā Rietumu valstī ar Covid nav labāk kā Latvijā . Latvijā ir pat daudz kur labāk. Bet nē! Vainīga ir tauta, kas nav balsojusojuši par oligarhiem - Valsts nozadzējiem. Bet jūsu, līdz šim pareizi ievēlēto dēļ, Latvija jau arī cīnās ar Bulgāriju par pēdējo vietu ekonomiskajā attīstībā.

Avatar
Jānis Spīčs 2021. gada 10. marts

Juris Žagars runā totalitārā inteliģenta muļķības. Ja tauta būtu balsojusi pēc žagaru principa, tad mēs visa Latvija būtu balsojuši par ZZS, un Premjers būtu Lembergs. Viņš būtu atrisinājis visas mūsu problēmas. Latvijā nebūtu Covida un Latvija plauktu un zeltu. Lembergs netiktu notiesāts. Un citi oligarhi arī ne. Nu nekā tāda nebūtu. Oligarhu un miljonāru pielūdzējiem varu pateikt, ka tad Miljonāri būtu kļuvuši par miljardieriem, bet tauta staigātu noskrandusi un netīra. Atbildētu par visiem miljonāru grēkiem un nomirtu grāvsmalē. Pēdējās vēlēšanās, tauta ir padzinusi miljonārus no varas. Ievēlējusi pirmo reizi valdību, kas ir vērsta ar seju pret tautu. Kā jūs domājat?

av
Andris Vītols 2021. gada 10. marts

Žagars taču neaģitēja par kādu partiju, viņš tikai pateica, ka .... sadrumstalota valdība. To oligarhu ietekmi samazināja arī iepriekšējās Saeimas vēlēšanas, ne tikai pēdējās. To miljonāru ietekme uz varu tagad mazāk redzama, bet protams turpinās. Gan NRA, gan TV-24 joprojām dzirdam par Lembergu pamatā tikai labu, bet par Kariņa valdības darbu - pamatā tikai to slikto, par ... kļūdām...

av
Andris Vītols 2021. gada 10. marts

KĀ BALSOJAM - TĀ DZĪVOJAM !!! ... ... Sabalsojām SAEIMĀ tās visas partijas, tos godīgos un ne tik godīgos, tos gudros un ne tik gudros, tos ''ķīseļa upju solītājus'' un OIK likvidētājus.... Jāpiekrīt Žagaram, ka tik daudzām partijām grūti vienoties un pavisam grūti strādāt šajā krīzes laikā.... Populistu veiksmei nākošajās Saeimas vēlēšanās nepieciešamas Kariņa valdības neveiksmes. Tāpēc arī KPV sabotē valdības darbu – jo sliktāk cilvēkiem, jo vēlētāji dusmīgāki, jo lielākas iespējas populistiem…nākošajās vēlēšanās.... Kā balsosim - tā dzīvosim !!!.

av
Andris Vītols 2021. gada 10. marts

Labākus deputātus nevaram ievēlēt, jo paši vēlētāji… ne tik labi, ne tik atbildīgi.... ... Varbūt nākošā Saeima būs īsta PLAKANĀS ZEMES Saeima. Vēlētāji balsos par kārtējām ilūzijām, ķīseļa upēm,... tad ''pamodīsies'' un sauks - ATLAIST SAEIMU !!! Varbūt tas, kas ir, kādreiz neliksies tik slikts?