27.04.2020 Kārtības rullis 1. daļa Komentāri (1-3)
Avatar
Māris Dinbirs 2020. gada 27. aprīlis

Nemiro kungs, ja runājam par pielaidēm, tad Jūsu pazemīgā situācijas pieņemšana raksturo Jūs, kā gļēvu indivīdu, kam nav "mugurkaula", kas lieksies kā smilga vējā, kas būs gatavs pat salūst, ja tas dos lielāku komforta sajūtu. Liepnieka kunga iebildumus, ka principā tikai Latvijā tautas vēlētus politiķus ar pielaižu biznesa mehānisma palīdzību novāc no amata, Ašeradens centās noslaucīt zem paklāja. Neizdevās, Ašerada kungs! Āža kāja palika laukā!

Avatar
Valdis Mežajevs 2020. gada 28. aprīlis

Tavam komentāram par Nemiro kungu pilnīgi pievienojos. Sajūta, ka Nemiro kungs nepildīja vēlētāju gribu, bet pats pēc iespējas ātrāk atbrīvojās no sev pasmagās vietas. Laikam jau pavājš bija. Bet es par viņu balsoju. To, ka nedodot pielaides, neievēlēts ierēdnis Latvijas valstī var noteikt kurš ievēlēts deputāts strādās un kurš ne, pierāda tikai to, ka Valstī pie varas ir mafija. Un, ka propagandistiskais lozungs - Re paši ievēlējāt tādus, paši tā gribējāt, paši esat vainīgi, ir šīs mafijai kalpojošo ierēdņu izdomāts un inspirēts dzīvē.

dv
Diāna Vēvere 2020. gada 30. aprīlis

Stāsts ir. Vai veiksmes stāsts? Kaut kādu stāstu izbaudu- manuprāt- tas ir Latvijas nodevēju stāsts... Kā problēma sākas- tā- veiksmes stāsts... Principā, daļa no mums jau ir izslimojusi šo vīrusu jau oktobrī... Vai kolbiņas ar antivīrusu arī ir? Nevēlos negatīvas emocijas! Kaut kā neesmu izbaudījusi tiesiskumu, to ko runā Liepnieks- tas zināms jau sen... Pamēģini ar banānlatviju patiesāties! Naudas nauu- un viss. Nemiro- slabo!