16.01.2020 Preses klubs 1. daļa Komentāri (1-1)
dv
Diāna Vēvere 2020. gada 16. janvāris

Tas kotntingents, kas šodien savākts- es, apmēram, nojaušu no pirmajām minūtēm kādi būs teksti. Īpaši besī dāma, kura asociējas- neesmu vainīga- viņš pats atnāca! Atnāca veselības ministra amats. Un tālāk- kādi sasniegumi Valsts labā? Jauna potencionāla nodokļu maksātāja vai nemaksātāja radīšana? Ko sakārtojusi kā ministre savas ministrēšanas laikos? Da neko. Amēba mainīgā.

dv
Diāna Vēvere 2020. gada 16. janvāris

Paldies par jaunu teikumu manā komentārā- Jauna potencionāla nodokļu maksātāja vai nemaksātāja radīšana? Izskatās, ka es nekad neskatīšos šī kanāla raidījumus, mēģināšu sazvanīties ar DP. Īpašs sveiciens A.V.- būtu fiziski aktīvs- vismaz kādu zobu izsistu! Jaunieti- Tev ir azarts uz doto brīdi. Tici man, kļūs neticami liels kauns, ja izdzīvosi ar savu nekaunību tagad...

av
Andris Vītols 2020. gada 17. janvāris

Es jau Jums atvainojos, manuprāt. Nevienam līdz šim neesmu pirmais uzbrucis, arī SAEIMAS logu sišanu neatbalstu. Pieļauju, ka dažreiz tomēr kādas ''akcijas'' vajadzīgas, lai vismaz sadzirdētu ''cilvēku parasto''. E.Levits teica - '' IENAIDNIEKS tiesiskumam ir tiesību formāla piemērošana un tiesību apiešana....'' (runa Satversmes tiesā). Ļoti labi un diplomātiski pateikts. Tad kā nosaukt tos, kuri ....formāli piemēro....apiet tiesības??? Ja rīcība (...tiesību apiešana...) ir tiesiskuma IENAIDNIEKS, tad kas ir tas tiesnesis, kurš formāli piemēro... vai apiet tiesības (par ''kukuli'',...''piesedzot savējo pārkāpumus', vai ''regulējot Satversmes tiesas noslodzi'' ..) ? ''Sistēmas cilvēciņu'' nokaitināts pensionārs - A.V.

dv
Diāna Vēvere 2020. gada 17. janvāris

Man pagaidām ir izvēle, ko skatīties, ko- nē. Vienīgais skatāmais raidījums šī kanāla interneta variantā, kas saistīts ar politiku- Kārtības rullis. Reizēm- Zanders. Kādreiz interesants bija- Nacionālo interešu klubs. No tā secinu, ka būtiska loma ir raidījuma vadītājam, neskatoties uz kanāla nostādnēm. Ja man kāds ar varu uzspiež savu- vienīgo, pareizo viedokli- Staļina laikos nedzīvoju, Hruščovu pārdzīvoju, Brežņeva laikos pat tā nespieda. Raidījums kļuvis pliekans, neinteresants. Ir, taču, daudz interesantu raidījumu krievu valodā gan Krievijas kanālos, gan arī Latvijas. Ar to nedomāju Solovjova balagānu, kurā piedalās it kā slavens latviešu aktieris. Kaut gan, jāatzīst, Solovjovs ir ļoti talantīgs tips.

av
Andris Vītols 2020. gada 17. janvāris

Žirinovskis, Solovjovs ir ļoti talantīgi tipi, piekrītu Jums. Tas aktieris šķiet ir Andris Lielais, kurš gan citos politiskajos šovos redzēts, kur vismaz ļauj dažus teikumus pateikt (parasti spēja īsi izteikt domu.). Pie Solovjova tie viesi ir vajadzīgi ''šovam'', ''pēršanai'', bet nevis lai ļautu izteikt ''nepareizo'' viedokli. Pārtrauc ar ''pareizo'' viedokli, runā ''virsū'' ( neļaujot skatītājiem neko saprast), aptur ar reklāmas pauzi, bet pēc reklāmas citi dalībnieki izlikti. Iespējams, ka tiem ''peramajiem viesiem'' labi maksā, ja viņi ļauj sevi pazemot atkārtoti.... Piekrītu Jums, ka būtiska loma ir raidījuma vadītājam. Profesionāli strādā A.Bogustovs, V.Puriņa. K.Streips tomēr notiekpšo ASV saprot labāk, nekā notiekošo Latvijā. Kam pieder TV-24 ? Tuvojas vēlēšanas- būtu jāzin.