16.02.2021 Preses klubs 1. daļa Komentāri (1-3)
du
Dainis Uļjanovs 2021. gada 16. februāris

Egneri klausīties- mana psihe neizturēs. Kāpēc? Nezinu, slinkums meklēt. Par kuci viņu nosaukt netaisos, jo man bija pieklīdusi kucīte dažus gadus atpakaļ, kad biju suņu necietējs- pieņēmu, iemīlēju, sapratu, dzemdēja, sterilizēju... Ko Lībiņa-Egnere grib dzemdēt? Viņas balsojumi man tika izprintēti! Pussavītusi gurķīte pie Lindas- būs šovos, kad netiks apmierināti darba devēji!

du
Dainis Uļjanovs 2021. gada 16. februāris

Lībiņa-Egnere! No veiksmīgas studiju pabeigšanas- politiķe, kurai jau ir 42 gadi@! 'Tas cilvēks, līdzīgi, piemēram, Putinam, ir bijis nomenklatūras cilvēks ar tipisku PSRS laiku attieksmi un domāšanu. Bordāns, manuprāt, tipisks staļinists! Jautājums- kā viņus izbeigt? Da, nekā, manas dzīves laikā nesanāks, diemžēl...

Avatar
Valdis Mežajevs 2021. gada 17. februāris

Un kas Daini Uļjanov esi tu? Pēc tava ieraksta secinot, tu esi šīs Neoliberālistiskās ideoloģijas produkts. Tieši tādu jauno paaudzi radīja no Eiropas nākušās bērnu tiesības, kad jaunie izdzimteņi savas tiesības zināja teicami (vienīgais ko viņi zināja). Un viņi zināja arī savu kalpu un sulaiņu-skolotāju, audzinātāju un pedagogu pienākumus. Ar puņķi degunā, nopīpējušies kāsītis, alkohols, narkotikas, sexs nonstopā, tusiņi, kā rezultātā dzimst arvien vairāk bērnu ūdensgalvu, un Uzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindromu. Visus narkomānu bērnus ar šizo liberālisti pasludināja par indigo, jaunās paaudzes kosmosa datoru bērniem. Tad nav jābrīnās, ka nāk ārā tādas prāta pērles.

Avatar
Valdis Mežajevs 2021. gada 17. februāris

Vecākās paaudzes vīrietis tā nekad nerakstīs, bet pie visatļautības pieradināts jauneklis gan. Šādu jau liberālistu nepāraudzinās nekas. Vienīgais veids kā nolīkt pie vietas ir, ar karavīra siksnu reizes 50 pa tuklajiem gurniem, lai 50 zvaigznes paliek uz gūžu apaļumiem. Tad vismaz neuzdrošināties savus mēslus no smadzenām izvemt publiski.