10.12.2019 Preses klubs 2. daļa Komentāri (1-2)
Avatar
Vija Loze 2019. gada 11. decembris

NEAICINIET UZ PĀRRAIDI VARAS PARTIJU POLITIĶUS !!! Kā pareizi Točs teica, visi dzied pēc vienas melodijas, lielība, meli un dzīvi Latvijā viņi mēra pēc savējās. Viņiem nospļauties par to, kā jūtas un dzīvo mūsu cilvēki. Viņu mērķis - ietekme, vara un nauda, viss. Paprasi, lai tas pats janotsuns pasaka, cik viņš saņem par riešanu un cilvēku zombēšanu. Viņi Rīgu grib izpostīt tāpat, kā izpostīja Latviju. Vai neatceraties, kas bija, kad Vienotības mērs bija Rīgā, kad cēla briljanta tiltus.... Tālāk no janotu pulkiem!

av
Andris Vītols 2019. gada 12. decembris

Tā simboliski Jūs pateicāt, ka paēdušais neēdušo nesaprot. Tie, kuri te dusmīgi komentē, ir paēduši, bet jūtas slikti, jo citi, tie ''viņi'' ...dzīvo bagātāk. Mediķi jūtas slikti, jo citās valstīs ''pareizāk'', vairāk mediķiem maksā. Satversmes tiesneši arī grib lielāku algu, jo citur tādās ...tiesās vairāk maksā...tādiem profesionāļiem. Cietumu uzraugu izpeļņa 10 reizes mazāka par dažu tiesnešu izpeļņu, tāpēc viniem tāpat tiesības prasīt vairāk...Mediķu prasības tomēr daļēji tiek apmierinātas, jo viņu ir daudz, viņi ir ietekmīgs spēks. Vai ''Mūsu cilvēkiem'' palīdzēs tāds ''pareizais'' Točs, labāk par esošajiem deputātiem??? Labāk klausieties Žirinovski, tas gudrāks demagogs.

av
Andris Vītols 2019. gada 12. decembris

Tas nebija komentārs, bet atbilde Vijai Lozei, ko te rakstīju. Man arī ir pamats dusmoties uz ''SISTĒMAS cilvēciņiem''. Es iestādēs, tiesās pārstāvēju sievas intereses saistībā ar neizmaksāto darba samaksu. Es ''izbaudīju'' iestāžu, tiesu sadarbību, lai piesegtu SAVĒJO pārkāpumus, bet nesagaidīju objektīvo izmeklēšanu lietā, kā to nosaka likumu normas. Es arī apsaukāju ierēdņus, tiesnešus, bet tikai lietā iesaistītos ''izglītotos neģēļus'', jo tam ir pamats. Prezidents un daudzi varas partiju deputāti cenšās uzlabot valsts pārvaldes, tiesu darba kvalitāti, tāpēc viņiem jāpalīdz, jāļauj sniegt paskaidrojumus, nevis visi jāapsaukā...