Šmits: Šobrīd pie varas ir plānprātiņi un viņi tiek atbalstīti Komentāri (1-6)
Avatar
Juris Orinskis 2019. gada 17. decembris

Plānprātiņi vēl pēc ieraduma mēģina glābt savu sili, tādējādi spilgti norādot uz sevi, kā uz līdzdalībniekiem ilggadīgi notikušajā valsts izzagšanā.

gg
gints gints 2019. gada 17. decembris

Noņemu cepuri Šmita priekšā.Incanti izskatās tas NA pārstāvis,prostitūtu partija visus neatkarības gadus ir bijusi visur,Saeimā ,RD bet ne par ko nav atbildējuši,neatbild un neatbildēs.Nabaga šnorīts,tāds klusiņš palicis ,nevar izzīlēt kuru pakaļu bučot,Merkelei,Makronam vai Trampam,grūti čalim.

av
Andris Vītols 2019. gada 18. decembris

Tā NA pabojājās laika gaitā, bet D.Šmits jau sākotnēji iegāja politikā ar savtīgu mērķi. Tādi, kurus D.Šmits sauc par plānprātiņiem, arī viņu pašu ievēlēja. Labi, ka šitais Šmits nekļuva par Latvijas prezidentu. Reāli viņš ir pret manu valsti- Latviju. Tā nomelnot Latvijas institūtus var tikai Latvijas ienaidnieki....Šmits, Ždanoka, Grigule....No šiem - T.Ždanoka ir tā, kura savējos tomēr nenodod...

gg
gints gints 2019. gada 18. decembris

Cienītais,vai lūdzu varat minēt kādu politiķi kas tur nebūtu iegājis savtīgu mērķu vadīts?Man ir pilnīgi pie švilpes "tava valsts".plānprātiņi kurus minēja Šmits ir valdībā,un to kā viņus atbalstīs mēs tūlīt redzēsim RD vēlēšanās,par bordāniem ,strīķēm un noziedznieku jurašu vairs neviens nebalsos,bet bez viņiem tur vairs nekā nav,tukši un tupi cilvēciņi...

Avatar
Zigfrida Kalatrida 2019. gada 17. decembris

a , ja gadiijumaa kas buutu ..... vistu kuuuccc ( peec Pluudonja ) ....... normaala tada dzinter-pardratnieku-murniechu poljikjiska shnjaga. ............... kur .............................................................................." Juris Orinskis Pirms 4 stundām Plānprātiņi vēl pēc ieraduma mēģina glābt savu sili, tādējādi spilgti norādot uz sevi, kā uz līdzdalībniekiem ilggadīgi notikušajā valsts izzagšanā." - Bish, kad populacijai pieleks, ka .... ka kas tas NEKAD PA LIELAM tai NEPIELEKS .... tad buus laime pilniiga : )))

eo
Edmunds Ozols 2019. gada 17. decembris

...pēc bordāna teiktā:Lembergs uzpircis tiesnešus un deputātus utt.,tātad vajag paanalizēt dziļāk.bordāns pats ir edis no TĀS siles.KADUS amatus viņš ieņēma un ko darija PIRMS nāca pieteikšanas ŠĪS siles.Par viņu SEN skumst"ZVIEDRU GARDĪNES".Bet ilgi jāgaida nebūs,MAIZES DEVĒJI paši viņu tur noslēps,KAD uzzinās,kas viņš par AFĒRISTU.

Avatar
Mariss Grants 2019. gada 18. decembris

Plānprātiņš ir Didzis šmits Gobzems saskaņa Regīna Ločmele _Luņjova Lembis utt.

av
Andris Vītols 2019. gada 18. decembris

Ja Gobzems spētu izveidot valdību, tad taču D.Šmits par to koalīciju neteiktu - plānprātiņi !!! Ja atlaistu SAEIMU, tad šito Šmitu otreiz neievēlētu. Domāju, ka vēlētājus var piemuļķot, bet ceru, ka to tie paši personāži to nevar izdarīt divreiz...

Avatar
Imants Lībeks 2019. gada 19. decembris

Šmita kungs un neatkarīgie ir vienīgie, kuri darbojas tautas interešu labā. Ar nepacietību gaidām nākošās vēlēšanas, viņi būs tie, kuri veidos nākošo valdību. Daudzi no šiem plānprātiņiem tiks aizskaloti kā tas bija iepriekšējās vēlēšanās. Sapuvusī mafija rullē klibi un bez prāta !